Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Narkotyki w szkołach.
Zatrzymani za narkotyki. Afera narkotykowa w Krotoszynie! Policja w ostatnim tygodniu zatrzymała dziesięciu młodych mężczyzn w wieku od kilkunastu do 25 lat, którzy posiadali przy sobie narkotyki i handlowali nimi. Trzech aresztowano, wobec pozostałej siódemki zastosowano dozór policyjny. Zarekwirowano 14 gram amfetaminy, 5 tabletek ecstasy, marihuanę oraz nasiona konopi indyjskich.
[wiecej]

Wielka gala wielkich serc.
Zróbmy razem coś dobrego, a przy okazji poznajmy się, rozerwijmy, pogawędźmy - tak Andrzej Cierniewski zachęca do wybrania się na sobotni koncert w kinie Przedwiośnie. Obiema rękami podpisujemy się pod tym apelem, poniżej zamieszczając najważniejsze informacje.
[wiecej]

Gdzie ci mężczyźni...
Około czterdziestu osób uczestniczyło w zorganizowanym w ostatnią sobotę przez restaurację Duet i Rzecz Krotoszyńską balu dla samotnych. Na zabawie pojawiły się głównie panie, które mimo deficytu płci odmiennej bawiły się świetnie aż do nocy.
[wiecej]

Powtórz to, synku!
Na terenie naszego powiatu mieszka przynajmniej kilkanaścioro dzieci dotkniętych głębokim upośledzeniem słuchu. Dokładnie ile, nie wiadomo - nikt nie prowadzi takich statystyk.
[wiecej]

Nieudany napad na stację
Mężczyzna w kominiarce na głowie i z kijem bejsbolowym w ręku wbiegł do sklepu na stacji paliw w Nowej Obrze. Zażądał pieniędzy. Sprzedawca zdecydowanie odmówił, a zdezorientowany napastnik uciekł. Wraz z dwoma kompanami jeszcze tej samej nocy został złapany.
[wiecej]

Pytanka nie od rzeczy
Krzysztof Mielcarek - szef kuchni krotoszyńskiej restauracji “Duet”.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 407 408 409 410 411 412 413