Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Czarna seria
Czarna seria na drogach powiatu krotoszyńskiego. W zeszłym tygodniu tylko w ciągu dwóch dni wydarzyły się cztery groźne wypadki.
[wiecej]

PKP odwoła mniej pociągów
Interwencja naszych samorządów poskutkowała - kolej nie wycofa na naszym terenie tylu kursów pociągów, ile planowała.
[wiecej]

Załagodzą konflikt w Biadkach?
Pojawił się cień szansy na załagodzenie konfliktowej sytuacji pomiędzy zarządcą komisarycznym Wielkopolskich Tartaków Witar a załogą Fabryki Parkietów Biadki.
[wiecej]

Bez mitów
22 marca. Wczoraj wyjeżdżaliśmy z mroźnej Polski, a w Brukseli niewiarygodne ciepło, ponad 20 stopni, podobno już od miesiąca. Trawniki w soczystej zieleni, kwitną forsycje, magnolie, żonkile. Jeszcze nieco za wcześnie na begonie, dla Belgów tak samo ważne, jak tulipany dla ich sąsiadów Holendrów.
[wiecej]

Nie chcemy zdradzić przystępujących do Unii
W trakcie zorganizowanego w ubiegłym miesiącu przez Kancelarię Prezydenta RP, Fundację Programów Pomocy dla Rolnictwa oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce wyjazdu studyjnego do Brukseli, z grupą dziennikarzy, młodych rolników i pracowników ośrodków doradztwa rolniczego spotkali się przedstawiciele decydujących o polityce rolnej instytucji unijnych, a także niezwykle prężnych tamtejszych związków zawodowych.
[wiecej]

Laureat z warsztatu pod gołym niebem
Bolesław Bajodek z Grębowa (gmina Rozdrażew) znalazł się w gronie finalistów zorganizowanego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego konkursu Wielkopolski Rolnik Roku 2002. W prowadzonym równocześnie plebiscycie czytelników Gazety Poznańskiej na najlepsze gospodarstwo rolne zajął pierwsze miejsce.
[wiecej]

Zapominam o całym świecie
Martyna Klupś, dwunastolatka z Krotoszyna, zajęła ósme miejsce na Ogólnopolskim Przesłuchaniu Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia klas instrumentów dętych drewnianych i blaszanych w Częstochowie.
[wiecej]

Pytanka nie od rzeczy
Marian Grządka - Powiatowy Lekarz Weterynarii w Krotoszynie.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 416 417 418 419 420 421 422