Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Zakład ściśle tajny
W produkowanych w Krotoszynie butach firmy Kupczak Products walczą w Iraku nie tylko polscy żołnierze. Obuwie wojskowe tej firmy cieszy się dużym popytem zarówno w krajach, które popierają Stany Zjednoczone, jak i w tych, które sprzeciwiają się ich polityce. Tymczasem pracownicy zakładu narzekają na nieludzkie warunki pracy.
[wiecej]

Łazić, aby zastanowić się nad sobą
Rozmowa z Juliuszem Pocztą, prezesem Królewskiego Towarzystwa Łajzów Górskich w Krotoszynie.
[wiecej]

Protestujący odzyskali pracę
Ugoda między pracownikami Fabryki Parkietów Biadki a zarządcą Wielkopolskich Tartaków Witar. Sześciu członków komitetu strajkowego zakładu przywrócono do pracy.
[wiecej]

Wyłudził tysiące ton zboża
Prokuratura Okręgowa w Kaliszu postawiła kolejne zarzuty Arkadiuszowi S. - prezesowi firmy ArkoPaw i byłemu właścicielowi młyna przy ul. Koźmińskiej w Krotoszynie.
[wiecej]

Smak SAPARDU
Marcin Osuch, hodowca drobiu z Tatar (gmina Koźmin Wlkp.), skorzystał z pomocy finansowej udzielanej rolnikom w ramach unijnego programu SAPARD. Za uzyskane pieniądze kupił nowoczesne wyposażenie dla jednego ze swoich trzech kurników.
[wiecej]

Podróżnik spod Cieszkowa
Córka konsula, O rety, moja babcia ma chłopaka, Sezon na leszcza, Świat według Kiepskich - to tytuły filmów, w których Adam Kustra, mieszkaniec Jawora (gmina Cieszków) zagrał epizodyczne role. Prawdziwą jego pasją są jednak podróże.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 418 419 420 421 422 423 424