Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 

 
Jaki jest majątek radnych?
Kobyliński radny Jan Lisiecki ma największy z wszystkich rajców w swojej gminie dom, jednocześnie zadłużenie jego firmy sięga 400.000 zł. Jest ono jednak nieporównywalne z kredytami zaciągniętymi przez krotoszynianina Dariusza Rozuma. Jako pierwsi przejrzeliśmy kilkadziesiąt deklaracji majątkowych samorządowców z naszego powiatu.
[wiecej]

Dorobiłem się na świniach
Rozmowa z Dariuszem Rozumem, najbogatszym radnym Rady Miejskiej w Krotoszynie.
[wiecej]

Kto złamał prawo?
Krotoszyńskie środowisko gospodarcze protestuje przeciwko zachowaniu burmistrza i przewodniczącego Rady Miejskiej Krotoszyna w trakcie kwietniowej sesji Rady Miejskiej. Tymczasem komendant Straży Miejskiej rozważa możliwość skierowania do sądu wniosku o ukaranie organizatora manifestacji handlowców, rzemieślników i przedsiębiorców - Czesława Jagły.
[wiecej]

Nie będzie ciepła na Przemysłowej?
„Cerabud” wypowiedział umowę na dostarczanie ciepła do bloków przy ulicy Przemysłowej w Krotoszynie. Kilkadziesiąt mieszkających tam rodzin od sierpnia może pozostać bez ogrzewania i ciepłej wody.
[wiecej]

Wirtualna jazda
1119 kilometrów dzielących Krotoszyn od Brukseli pokonali w piątek i sobotę stojącym na krotoszyńskim Rynku rowerem treningowym kolarze ochotnicy, m.in. radni gminni i powiatowi.
[wiecej]

Sobota na Rynku
Przebogaty był program tegorocznego krotoszyńskiego świętowania Dnia Europy, połączono je bowiem z obchodami Europejskiego Roku Niepełnosprawnych i organizowanym rokrocznie przez Zespół Szkół Specjalnych Dniem Integracji. Aż żal, że strona gazety pomieściła tylko tyle zrobionych w sobotę na Rynku zdjęć...
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 420 421 422 423 424 425 426