Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Zaginął i odnalazł się
Kazimierz Z., mieszkaniec Sulmierzyc, 15 maja po pracy nie wrócił do domu. Zaniepokojona jego nieobecnością żona powiadomiła policję. Dopiero 19 maja rano zaginiony 43-latek odnalazł się. Koledzy zastali go w miejscu pracy, czyli warsztacie PKP przy ul. Dworcowej w Krotoszynie. Leżał w pomieszczeniu socjalnym. Był nieprzytomny. Co się z nim działo przez trzy dni?
[wiecej]

Informatorzy niedoinformowani
Już dwa i pół miesiąca działają we wszystkich urzędach gminnych punkty informacji europejskiej. Jak wykazał sporządzony przez nas test, w wielu wypadkach wiedza zatrudnionych tam osób jest co najmniej wątpliwa.
[wiecej]

Klucz do porozumienia
W zeszłym tygodniu odbyło się walne zebranie Klubu Przedsiębiorców Ziemi Krotoszyńskiej. Było poświęcone niedawnym zdarzeniom na dziedzińcu Urzędu Miejskiego oraz stanowi przygotowań do podpisania umowy tzw. porozumienia trzech z Burmistrzem Krotoszyna. O zajeździe na urząd pisaliśmy obszernie w dwóch ostatnich wydaniach „Rzeczy”.
[wiecej]

Jaki jest majątek radnych? (2)
Rozdrażewscy radni w oświadczeniach majątkowych wpisywali przede wszystkim wielkości gospodarstw i maszyny rolnicze. Marek Talarczyk z Sulmierzyc jest jedynym radnym, który w deklaracji uwzględnił pożyczkę od osoby fizycznej. Tymczasem nieomal połowa rajców ze Zdun nie wpisała do zeznań swoich dochodów.
[wiecej]

Pyrki z brukselką
W ramach Powiatowego Forum Europejskiego w miniony czwartek spotkał się z rolnikami Ireneusz Krzymiński, inspektor w departamencie rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 421 422 423 424 425 426 427