Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 

 
Bomba w centrum!
Prawdziwa bomba ekologiczna leży na placu położonym między ulicami Mickiewicza i Fabryczną w Krotoszynie, należącym po części do krotoszynianina Edmunda Pestki, a po części do leszczyńskiej Wyższej Szkoły Marketingu i Zarządzania. Tym samym, którym od pewnego czasu interesuje się niemiecka sieć sklepów „Kaufland”. W bliskim sąsiedztwie szkoły, bloków mieszkalnych i szpitala ziemia skażona jest olejami, smarami, emulsjami.
[wiecej]

Dyrygent zostaje
Trzech głosów zabrakło opozycji do przegłosowania odwołania ze stanowiska przewodniczącego Rady Miejskiej Krotoszyna Wiesława Świcy. Obrady zwołane na jej życzenie zakończyły się w poniedziałek po północy.
[wiecej]

Zdradziły ich linie papilarne
Sprawców czterech kradzieży i kradzieży z włamaniem popełnionych kilka lat temu na terenie powiatu krotoszyńskiego ustalono dzięki zabezpieczonym śladom linii papilarnych. Wszyscy staną przed sądem.
[wiecej]

Porozumienie dla rozsądnych
21 maja w krotoszyńskim Urzędzie Miejskim z reprezentantami władz samorządowych spotkali się przedstawiciele lokalnego środowiska gospodarczego, aby przedyskutować projekt porozumienia o współpracy.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 422 423 424 425 426 427 428