Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Dziecięcy bokser
Łukasz ma 12 lat. Mieszka z rodzicami i bratem w jednym z miasteczek naszego powiatu. W ubiegłą sobotę, w wigilię Dnia Dziecka, skatował go własny ojciec. Na trzeźwo, bo Łukasz zabrał się do jedzenia, nie umywszy wcześniej rąk. Najpierw wiele razy dostał pięścią w twarz, a potem został skopany. Nie miał szans, ojciec jest przecież silniejszy. Nie, to nie alkoholik. Bije na trzeźwo.
[wiecej]

Powiat w Unii!
60,51 proc. wyniosła średnia frekwencja w unijnym referendum w powiecie krotoszyńskim. Najwyższą frekwencję zanotowano w Sulmierzycach, najniższą w Rozdrażewie. Jedynie mieszkańcy gminy Rozdrażew w większości opowiedzieli się przeciwko przystąpieniu do Unii Europejskiej. Najwięcej zwolenników integracji jest w Krotoszynie, w gminie tej jednak również najwięcej osób oddało nieważny głos.
[wiecej]

Moim zdaniem...
W miniony weekend decydowaliśmy o wejściu Polski do Unii Europejskiej. O skomentowanie wyników referendum poprosiliśmy przedstawicielkę środowiska nauczycielskiego oraz studenta prawa.
[wiecej]

Ścieki drożej wbrew radnym?
Mimo iż na ubiegłotygodniowej sesji krotoszyńska Rada Miejska odrzuciła nowy taryfikator opłat za wodę i ścieki, PGKiM wstępnie zapowiada, że cennik wejdzie w życie w lipcu. Prawnicy Urzędu Wojewódzkiego uważają to za niezgodne z prawem.
[wiecej]

Oczyszczalnia na europejskim poziomie
Ok. 11 mln zł kosztowało gminę Koźmin Wlkp. wybudowanie oczyszczalni ścieków i kolektora zbiorczego. Obiekt de facto funkcjonuje od września ubiegłego roku, jednak dopiero 6 czerwca został uroczyście otwarty.
[wiecej]

Krotoszynianie 2003

[wiecej]


[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 424 425 426 427 428 429 430