Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Kto nas sprzedał?
Pani Z. telefonuje do redakcji. – dzwonię w imieniu mieszkańców bloku przy ul. Piastowskiej 34, właściwie tylko jednej klatki. Numery: 30 do 45. Ktoś nas sprzedał właścicielowi Zakładów Mięsnych, a teraz on chce nam drogo sprzedać mieszkania zakładowe. Naszym sąsiadom z innych klatek umożliwiono wykup lokali na preferencyjnych warunkach, a my mamy słono płacić. To niesprawiedliwe. Kto nas sprzedał Jagle?
[wiecej]

Pełnoprawne Polki
Halina Radzymińska i jej matka Rozalia, Polki z Kazachstanu, które w kwietniu osiedliły się w Krotoszynie, są już pełnoprawnymi obywatelkami naszego kraju. Na ubiegłotygodniowej sesji Rady Miejskiej Krotoszyna otrzymały dowody osobiste i życzenia, aby lata w Ojczyźnie wynagrodziły im trudy minionego czasu.
[wiecej]

Miłość jest roślinką...
Poznali się na pierwszym balu dla samotnych, zorganizowanym przez restaurację Duet i Rzecz Krotoszyńską. Na drugi przyszli już wspólnie. Teraz są już zaręczeni i planują wspólną przyszłość.
[wiecej]

Awans nie dla nas
W walce o trzecią ligę zbyt trudnym rywalem dla Astry okazał się Mieszko. Gnieźnianie nie zmarnowali wielkiej swojej szansy. Po wygraniu pierwszego meczu barażowego na wyjeździe, jeszcze lepsi okazali się w rewanżu na własnym boisku. Tak więc to oni w sierpniu zainaugurują trzecioligowe rozgrywki, a Astrę czeka znowu wielka metamorfoza.
[wiecej]

Zwolnienia – chwyt psychologiczny
Rozmowa z Mieczysławem Pełką, prezesem KS Astra, przeprowadzona tuż po meczu w Gnieźnie.
[wiecej]

Pierwszy turniej za nami
Para Andrzej Kowalski i Łukasz Marszałek zwyciężyła w pierwszym turnieju siatkówki plażowej z cyklu Grand Prix Rzeczy Krotoszyńskiej. W niedzielnych zawodach uczestniczyło trzynaście dwójek.
[wiecej]

Dyrdymałki – Ale jaja!
Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Krotoszyna opozycyjni radni po raz kolejni przywołali sprawę pikiety reprezentantów środowiska gospodarczego przed budynkiem Urzędu Miejskiego, m.in. szukając winnych wyłączenia nagłośnienia. Do wydarzeń z 28 kwietnia nawiązał też po chwili radny Edward Jokiel, przewodniczący komisji społecznej.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 427 428 429 430 431 432 433