Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 

 
Wyrok za przemoc
Na 2 lata więzienia, w zawieszeniu na 3 lata, Sąd Okręgowy w Kaliszu skazał mieszkańca powiatu krotoszyńskiego za znęcanie się nad żoną. Tylko w ubiegłym roku na wokandę w Krotoszynie trafiło ponad 50 tego typu spraw.
[wiecej]

Krowa festiwalowa
W miniony weekend odbył się Przegląd Filmów Amatorskich Dekodencje Krotoszyn 2003, nad którym Rzecz sprawowała patronat medialny. Młodzi ludzie z grupy Kod Krowa udowodnili, że gdy ktoś naprawdę chce, może bez wielkich pieniędzy zorganizować profesjonalny festiwal.
[wiecej]

Elmłyn na wokandzie
Kradli zboże, wyłudzali kredyty, fałszowali dokumenty.
[wiecej]

Koniec z mlekiem i masłem
Już niedługo w naszych sklepach nie będziemy mogli kupić masła, śmietany czy kefirów produkowanych w krotoszyńskiej mleczarni. Nutricia Krotoszyn (dawniej: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska) 1 sierpnia zamyka starą część zakładu.
[wiecej]

Zmiany w Astrze
Zgodnie z zapowiedziami prezesa Astry, Mieczysława Pełki, niezrealizowanie celu, jakim był powrót do trzeciej ligi, skutkuje istotnymi zmianami w drużynie. Po trzech latach podziękowano trenerowi Grzegorzowi Wesołowskiemu, który bardzo przysłużył się Astrze. Zarząd klubu rozpatrzył wstępnie cztery kandydatury na jego miejsce. Po pierwszych rozmowach pozostały dwie osoby. Kto zostanie nowym szkoleniowcem, okaże się jeszcze w tym tygodniu. Najbliższym zadaniem trenera będzie zmontowanie w Krotoszynie po raz kolejny drużyny, która w przyszłości ponownie mogłaby walczyć o mistrzostwo.
[wiecej]

Przyjadą Słowiki
12 lipca o 20.00 w kościele pw. św. ap. Piotra i Pawła w Krotoszynie wystąpi znany Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej Poznańskie Słowiki. Koncert odbędzie się w ramach cyklu In Regenerationem, zebrane po występie datki przekazany zostanie na odrestaurowanie kościelnych organów.
[wiecej]

Zdunowianie 2003

[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 428 429 430 431 432 433 434