Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 

 
Uciekła z domu
To było przed rokiem. Agnieszka wybrała się do Warszawy na spotkanie autorskie z Olgą Tokarczuk – tak powiedziała łatwowiernym rodzicom. Po trzech dniach miała wrócić. Tak się jednak nie stało. Nie dawała znaku życia, okazało się, że uciekła z domu. Do rodziców wróciła dopiero po dziesięciomiesięcznej nieobecności wróciła do rodziców.
[wiecej]

Kto zamieszka w koszarowcu?
20 mieszkań powstałych z zaadaptowania dawnych izb żołnierskich i 4 strychowe zyskała gmina Krotoszyn po gruntowanym wyremontowaniu koszarowca przy ul. Młyńskiej. Kilka lat temu w podobny sposób wykorzystany został inny budynek, również odziedziczony przez nią po jednostce wojskowej.
[wiecej]

Jaki Krotoszyn dla inwestorów?
W czerwcowym numerze samorządowego miesięcznika Wspólnota opublikowany został ranking gmin pod względem przychylności dla inwestorów. W pierwszych czterech najwyższych kategoriach sklasyfikowano stolice ościennych powiatów, zabrakło jednak Krotoszyna. Czy to oznacza, że jest on nieatrakcyjny dla inwestorów?
[wiecej]

Cudzoziemcy w lasach
Około 150 myśliwych z całej niemal Europy korzysta co roku z usług krotoszyńskiego biura polowań, którego właścicielem jest Paweł Buniowski.
[wiecej]

Pierwsza wiejska oczyszczalnia
W Ustkowie zakończono budowę jedynej w gminie Krotoszyn wiejskiej oczyszczalni ścieków. Na 23 lipca zaplanowano odbiór technologiczny obiektu.
[wiecej]

Koncert dla przyjaciół
Kulturalnym wydarzeniem roku w Krotoszynie można nazwać koncert Chóru Chłopięcego i Męskiego Filharmonii Poznańskiej Poznańskie Słowiki, który miał miejsce 12 lipca w kościele pw. św. ap. Piotra i Pawła. Był to kolejny koncert w ramach cyklu In Regenerationem. Zebrane po jego zakończeniu datki przekazane zostały na odrestaurowanie organów w tej świątyni.
[wiecej]

Basen ciągle pod kreską
Średnio ok. 200 tys. zł rocznie musi dopłacać samorząd Krotoszyna do działalności krytej pływalni Wodnik. Koszty utrzymania obiektu ciągle rosną, w pierwszym półroczu br. zbliżyły się do miliona zł.
[wiecej]

Rozdrażewianie 2003

[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 429 430 431 432 433 434 435