Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 

 
Śmierć po wódce
Zwłoki dwóch mężczyzn odkryli w Kulklinowie (gm. Kobylin) w ostatnim czasie mieszkańcy tej miejscowości. Najprawdopodobniej przyczyną ich śmierci było nadużywanie alkoholu.
[wiecej]

Rekordowa gzika
Burmistrz Koźmina Wlkp. Maciej Bratborski, jego zastępca Jarosław Ratajczak, przewodniczący Rady Miasta Justyn Zaradniak oraz przedstawicielki kół gospodyń wiejskich z gminy Koźmin przygotowali 19 lipca największą gzikę w Wielkopolsce.
[wiecej]

Dozwolone od lat osiemnastu
Niepełnoletni z puszkami piwa w rękach to w Krotoszynie widok coraz częstszy. Wniosek nasuwa się jeden – każdy, bez względu na wiek, może kupić alkohol.
[wiecej]

Co ma władza? (1)
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przeglądem deklaracji majątkowych burmistrzów, starosty i przewodniczących rad miejskich kończymy publikowanie oświadczeń majątkowych samorządowców. Nie mogliśmy ich wcześniej Państwu przedstawić, bowiem – zgodnie z prawem – zostały one najpierw przesłane do wojewody wielkopolskiego. Teraz możemy już je ujawnić, bo zostały przez niego zweryfikowane.
[wiecej]

Krotoszyn na płycie Lombardu
W ostatni czwartek lider zespołu Lombard, Grzegorz Stróżniak, i burmistrz Krotoszyna, Julian Jokś, podpisali umowę, na mocy której grupa będzie promowała miasto podczas koncertów i na okładce najnowszej płyty.
[wiecej]

Kłusownicy grasują
Podczas wakacji kłusownicy chętniej niż zwykle zapuszczają się do lasu i na pola. Myśliwi i strażnicy leśni coraz częściej znajdują porzucone skóry, poroża lub postrzelone zwierzęta. Mimo że bardzo często wiedzą, kto kłusuje, nie mogą tego udowodnić, a – co za tym idzie – oprowadzić do zatrzymania przestępców przez policję.
[wiecej]

Sulmierzyczanie 2003

[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 430 431 432 433 434 435 436