Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Kierował naćpany
Dwa lata więzienia za kierowanie samochodem pod wpływem narkotyków oraz trzy lata za ich posiadanie grozi 26-letniemu mężczyźnie, którego policja złapała 16 kwietnia w Krotoszynie. Stanie on niedługo przed krotoszyńskim sądem, bowiem w tym tygodniu prokuratura skierowała tam akt oskarżenia w jego sprawie.
[wiecej]

Zamieszanie na rondzie
Od kilku tygodni trwają prace przy budowie jedynego w powiecie krotoszyńskim ronda – na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza, Raszkowskiej i Koźmińskiej w Krotoszynie. Mimo że roboty są cały czas prowadzone, skrzyżowanie jest przejezdne. Okazuje się jednak, że nie wszyscy kierowcy wiedzą, jak się tam zachować.
[wiecej]

Co ma władza? (2)
Zgodnie z zapowiedzią, publikujemy treść deklaracji majątkowej starosty, jego zastępcy oraz zastępców włodarzy gmin powiatu krotoszyńskiego. W przyszłym tygodniu opublikujemy zeznania majątkowe przewodniczących rad.
[wiecej]

Nad barierą druga bariera
W tym roku Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie może wydać 147 tys. zł na likwidację barier architektonicznych w mieszkaniach osób niepełnosprawnych. Choć potrzeby są ogromne, wygląda na to, że dotacja nie zostanie w pełni wykorzystana.
[wiecej]

Moim zdaniem...
W tym tygodniu zapytaliśmy osoby poruszające się na wózkach o to, czy ich zdaniem powiat krotoszyński jest przyjazny osobom niepełnosprawnym. Artykuł o dotacjach na likwidowanie barier architektonicznych przeczytacie Państwo na stronie 9 tego numeru Rzeczy.
[wiecej]

Zwycięstwo Kowalskiego i Marszałka
Trzeci turniej siatkówki plażowej o Grand Prix Rzeczy Krotoszyńskiej wygrała para Andrzej Kowalski i Łukasz Marszałek, która objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 431 432 433 434 435 436 437