Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Nie daj się nabrać!
31 lipca miał się okazać dla 19-letniej krotoszynianki Moniki dniem szczególnym. Miała zatelefonować pod podany numer, aby uzyskać prawo do nagrody w wysokości 60 tys. zł. Tak napisała do niej spółka VEGAS.
[wiecej]

Co ma władza? (3)
Zgodnie z zapowiedziami dziś publikujemy treść oświadczeń majątkowych przewodniczących rad poszczególnych gmin.
[wiecej]

Zatrudniłem dwie osoby
Rozmowa z Leszkiem Kulką, krotoszyńskim starostą
[wiecej]

Cerabud upadnie czy przetrwa?
Sytuacja przedsiębiorstwa Cerabud jest coraz trudniejsza, pod coraz większym znakiem zapytania stoi jego dalsze istnienie. Trwa postępowanie układowe firmy z wierzycielami. W przedsiębiorstwie zauważalne są nerwowe ruchy.
[wiecej]

Stracił rękę na kombajnie
Czternastoletni chłopiec stracił rękę podczas prac polowych. Siedział na kombajnie prowadzonym przez swojego wuja. Komisariat Policji w Koźminie Wlkp. prowadzi pod nadzorem prokuratury śledztwo w tej sprawie.
[wiecej]

Oszustka z Kobylina przed sądem
30 lipca w Rawiczu odbyła się pierwsza rozprawa przeciwko Arlecie S., byłej pracownicy agencji PKO SA w Kobylinie, która oszukała klientów tego banku na 110 tysięcy złotych.
[wiecej]

Dionizy Kosiński
Dionizy Kosiński urodził się 4 października 1938 roku w Rozdrażewie. Jego rodzina przeniosła się potem do Krotoszyna, gdzie Dionizy uczył się w szkole podstawowej i Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja. Na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu ukończył historię i archeologię. W roku 1961 podjął pracę nauczycielską w Szkole Podstawowej nr 2 w Krotoszynie, a od 1964 r. do czasu przejścia na emeryturę był nauczycielem w LO. Uczył głównie historii i wiedzy o społeczeństwie.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 432 433 434 435 436 437 438