Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Eks-mąż odkręcił gaz?
W poniedziałek 4 sierpnia o 6.40 dyżurny policjant odebrał telefon informujący, że w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Fabrycznej w Krotoszynie ulatnia się gaz. Mieszkająca ze swoim byłym mężem Marianem, Gabriela K. twierdzi, że człowiek ten chciał ją otruć.
[wiecej]

Moim zdaniem...
O komentarz do wydarzenia które opisaliśmy na str. 4 poprosiliśmy przedstawiciela policji oraz instytucji pomagającej ofiarom przemocy.
[wiecej]

Utonęła w Jutrosinie
Elena K., osiemnastoletnia mieszkanka Kuklinowa (gmina Kobylin), utonęła 3 sierpnia w zbiorniku wodnym po żwirowni w Jutrosinie. W akwenie, pomimo zakazu kąpieli, w słoneczne dni kąpie się wiele osób.
[wiecej]

Wizyta białoruskich samorządowców
6 sierpnia Krotoszyn gościł sześcioosobową grupę Białorusinów. Ich pobyt w Polsce zorganizowała warszawska fundacja Dobro Lokalne, którą finansowo wsparła Kancelaria Premiera RP. Goście zza wschodniej granicy odwiedzili m.in. redakcję Rzeczy Krotoszyńskiej.
[wiecej]

Koniec cukrowni bliski?
Nadal niepewny jest los cukrowni w Zdunach. Niemiecki koncern Pfeifer und Langen, właściciel zakładu, nie podjął jeszcze decyzji, czy w tym roku cukrownia przystąpi do kampanii.
[wiecej]

Browar wciąż niczyj
Do tej pory nie została rozstrzygnięta sprawa sprzedaży upadłego krotoszyńskiego browaru. Do 14 sierpnia wyjaśni się, czy konińska firma Komnet naprawdę chce kupić tę fabrykę.
[wiecej]

Kilka litrów wody mineralnej
Rozmowa z Markiem Palką, lekarzem Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Krotoszynie.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 433 434 435 436 437 438 439