Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Chciał okraść księdza
28-letni mieszkaniec Krotoszyna w zeszłym tygodniu próbował okraść plebanię w Benicach.
[wiecej]

Brakuje wody na cmentarzu
Negatywne skutki upałów i suszy w naszym kraju można odczuć również na krotoszyńskim cmentarzu. Ludzie odwiedzający groby swoich bliskich coraz częściej nie mogą poradzić sobie z pobraniem wody z pomp.
[wiecej]

Najazd garbusów
W miniony weekend Koźmin Wlkp. przeżywał oblężenie volkswagenów garbusów. Na drugim zlocie tych pojazdów w grodzie nad Orlą pojawiły się 72 pojazdy.
[wiecej]

Ofiara upałów
43-letni bezdomny został znaleziony martwy w lesie pod Zdunami. Prokuratura i lekarz wykluczyli udział osób trzecich w jego śmierci. Mężczyzna stał się prawdopodobnie ofiarą wysokich temperatur.
[wiecej]

Komunalny za pięć lat
Gmina Krotoszyn przygotowuje się do budowy cmentarza komunalnego w Durzynie. Na razie zaplanowano tylko badania hydrogeologiczne gruntu, na którym ma powstać.
[wiecej]

Wybiorą ławników
Sąd Rejonowy w Krotoszynie będzie potrzebował 105 ławników na kolejną kadencję. 41 z obecnych ławników ponownie zdecydowało się kandydować.
[wiecej]

Bezpieczny rowerzysta
Już ponad 150 osób z Krotoszyna i okolic skorzystało z kompleksowego ubezpieczenia dla rowerzystów.
[wiecej]

Londyn nie dla wszystkich
Te wakacje miały być dla Mateusza, studenta piątego roku stosunków międzynarodowych z Krotoszyna wyjątkowe. Okazało się, że nadzieje na dobry zarobek w Anglii prysły bardzo szybko.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 434 435 436 437 438 439 440