Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 

 
Spożywczy wypadek
Na ponad sześć godzin zablokowany był fragment drogi tuż przed Lutogniewem. Samochód ciężarowy mercedes na łuku drogi nie zachował należytych środków ostrożności i jadąc ze zbyt dużą prędkością wjechał do rowu.
[wiecej]

Granat w ogródku
Całą noc 21 sierpnia na zmianę funkcjonariusz Straży Miejskiej i policjant pilnowali niewybuchu znalezionego w ogródku jednej z prywatnych posesji przy ul. Kopernika w Krotoszynie.
[wiecej]

Toksyczni sąsiedzi
Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie prowadzi dochodzenie w sprawie gróźb kierowanych przeciwko Stanisławowi K. przez Andrzeja W., mieszkańców Romanowa pod Krotoszynem. Andrzej W. zgłosił także policji zawiadomienie o takim samym czynie, którego miał się dopuścić Stanisław K.
[wiecej]

Grand Prix Rzeczy zakończone!
Nie było niespodzianki w piątym i ostatnim turnieju o Grand Prix Rzeczy Krotoszyńskiej w siatkówce plażowej. Para Andrzej Kowalski, Łukasz Marszałek zwycięstwem przypieczętowała swój sukces.
[wiecej]

Wygrała honda małżeńska
800 motocykli pojawiło się na tegorocznym, szesnastym z kolei zlocie tych maszyn zorganizowanym przez Klub Motocykli Ciężkich i Weteranów Oldtimers w Krotoszynie. Impreza odbyła się w miniony weekend.
[wiecej]

Dzięki Rzeczy pojechał do Grecji
Tomasz Bąk, mieszkaniec Tomnic wygrał konkurs Rzeczy Krotoszyńskiej i wyruszył w podróż do Grecji sponsorowaną przez firmę Rowitax. Pobyt będzie wspominał do końca swojego życia. W wyprawie towarzyszyła mu żona. Po powrocie Tomasz postanowił podzielić się swoimi wrażeniami z czytelnikami Rzeczy.
[wiecej]

Kredyt na dokończenie inwestycji
Na najbliższej sesji Rada Miejska w Krotoszynie zadecyduje czy ewentualnie zwiększyć zadłużenie gminy o około 800 tysięcy złotych, aby dokończyć gros zadań inwestycyjnych, w większości przewidzianych na obecny rok.
[wiecej]

Problem wyłącznie męski
Dopóki nie ma z nią problemów nie wiesz, że istnieje. A dotyka blisko połowę mężczyzn po osiągnięciu czterdziestego roku życia, a prawie wszystkich – w starszym wieku!
[wiecej]

Kobylinianie 2003

[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 435 436 437 438 439 440 441