Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Kontrola kosza na śmieci
Komisja złożona z krotoszyńskich radnych skontrolowała umowy urzędu z klubami sportowymi, prowadzącymi w mieście płatne parkingi. Zajęła się także analizą dokumentów znalezionych podobno... w koszu na śmieci.
[wiecej]

Opłaty, kary czy widzimisię?
Dwunastoma głosami za, przy czterech przeciwnych i czterech wstrzymujących się Rada Miejska Krotoszyna zaakceptowała dodatkowe opłaty dla zakładów przemysłowych wprowadzających do kanalizacji sanitarnej ścieki przekraczające dopuszczalne normy zanieczyszczeń.
[wiecej]

Waleński oddaje połowę długu
Burmistrz Kobylina Jan Waleński sfinansuje z własnych pieniędzy utwardzenie przejścia od ulicy Wolności do ul. Kościelnej. Darowizna jest formą rekompensaty za straty finansowe poniesione przez gminę w wyniku tak zwanej sprawy Kaszuba.
[wiecej]

Przełożono rozprawę radnego
Nie doszło do przesłuchania kilkunastu świadków w procesie radnego powiatowego Zygmunta M., oskarżonego o spowodowanie śmiertelnego wypadku. Stażystka nie powiadomiła sądzonej razem z radnym Mirosławy S. o tym, że sąd zwolnił jej dotychczasowego obrońcę.
[wiecej]

Wyrok na cukrownię odroczony?
Tegoroczna kampania buraczana w Cukrowni Zduny potrwa zaledwie 20 dni. Zakład przerobi w tym czasie tylko 50 tys. ton buraków cukrowych. Takie ograniczenie produkcji wydaje się krokiem do stopniowej likwidacji zakładu.
[wiecej]

Jesteśmy sobie potrzebni
Rankiem 30 sierpnia 72 pielgrzymów wyruszyło spod kościoła pw. św. ap. Piotra i Pawła w Krotoszynie na pierwszą pielgrzymkę osób niepełnosprawnych do sanktuarium w Lutogniewie.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 436 437 438 439 440 441 442