Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Kto to posprząta?
Dopiero teraz, po opadnięciu poziomu wody, widać jak zaśmiecone jest jeziorko Odrzykowskie w Krotoszynie. Wokół zbiornika leżą butelki, puszki, worki foliowe.
[wiecej]

Samowolka czy konieczność?
Czy już nic nie można zrobić we własnym budynku, choćby się zawalał? – pyta oburzony Seweryn Paryas, właściciel kamienicy na Rynku 4 w Sulmierzycach. Kaliska służba ochrony zabytków uważa, że wykonując remont rażąco zmienił wygląd domu.
[wiecej]

Podwyżka odroczona
7 sierpnia, podczas sesji Rady Gminy Rozdrażew, radni odrzucili projekt uchwały wprowadzający wyższe opłaty za składowanie śmieci na gminnym wysypisku.
[wiecej]

Narkotyki na wokandę
26 września w Sądzie Rejonowym w Krotoszynie odbędzie się rozprawa grupy jedenastu osób zamieszanych w aferę narkotykową. Łącznie przedstawiono im ponad 40 zarzutów dotyczących posiadania narkotyków, udostępniania ich innym osobom oraz sprzedaży tych środków.
[wiecej]

TVN i Norbi dla Mateusza!
W najbliższą sobotę o godz. 16.00 na krotoszyńskim stadionie rozpocznie się mecz piłkarski pomiędzy reprezentacją telewizji TVN a drużyną powiatu krotoszyńskiego.
[wiecej]

Najgorsza jest litość
Rok 2003, jak wszystkim zapewne wiadomo, poświęcono ludziom niepełnosprawnym. W telewizji bombardowani jesteśmy krótkimi filmami poruszającymi tematykę niepełnosprawności, otrzymujmy wiele ulotek na ten temat, ale co tak naprawdę wiemy o tych osobach?
[wiecej]

Obłóczyny w Kobylinie
Rozmowa z ojcem Symplicjuszem Sobczykiem – franciszkaninem z Kobylina, przygotowującym młodych ludzi do życia w zakonie.
[wiecej]

Słomiana para
Na terenie szkółki krzewów ozdobnych w Wyganowie, należącej do Jolanty i Jana Nowaczyków, stoi słomiana para.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 437 438 439 440 441 442 443