Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 

 
Czy to pedofil?
4 września do dzieci bawiących się na placu zabaw jednego z dużych krotoszyńskich osiedli w okolicy Szkoły Podstawowej nr 8 podszedł mężczyzna. Proponował im słodycze i zapraszał do swojego mieszkania.
[wiecej]

Nadprzyrodzone zdolności radnego Skotarka
Burzliwy przebieg miała podczas środowej sesji Rady Miejskiej Krotoszyna dyskusja na temat długów firmy Witar wobec gminy. Radni (głównie z SLD) i burmistrz nie przebierali w słowach.
[wiecej]

Kocenie – nie ma problemu czy zmowa milczenia?
Częste wagary, agresja, możliwość zakupu narkotyków na korytarzach – to zjawiska w naszych szkołach coraz częstsze. Coraz bardziej okrutne formy przybiera też tak zwane kocenie, czyli fala – gnębienie pierwszoklasistów przez ich starszych kolegów.
[wiecej]

Tajna wizja lokalna
W maju, w tekście Bomba w centrum miasta, pisaliśmy o prywatnym placu, którym od dawna interesuje się niemiecka sieć supermarketów Kaufland. Teren ten należał wcześniej do Wytwórni Sprzętu Mechanicznego (obecnie: MAHLE Krotoszyn), są tam wkopane w ziemię zbiorniki z przemysłowymi odpadami płynnymi. Do tematu wrócił na poprzedniej sesji Rady Miejskiej Krotoszyna jeden z radnych, sugerując, że nasza publikacja miała na celu... ułatwienie Kauflandowi ekspansji na Krotoszyn.
[wiecej]

Wierzyciele Cerabudu nie stawili się
Z powodu braku kworum w Sądzie Gospodarczym w Kaliszu nie odbyło się 10 września zgromadzenie wierzycieli firmy Cerabud. Sąd postanowił przełożyć je na 22 października.
[wiecej]

Złodzieje zatrzymani dzięki blokadzie
Krotoszyńska policja zatrzymała czterech mężczyzn, mieszkańców Poznania, którzy obrabowali dwa sklepy spożywcze na osiedlu Korczaka w Krotoszynie. O kradzieży poinformował komendę policji mieszkaniec osiedla.
[wiecej]

Pierwsza drużyna piłkarzy KS ASTRA KROTOSZYN - sezon 2003/2004

[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 438 439 440 441 442 443 444