Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Szpital zamiast ławy oskarżonych
Radny Zygmunt M., oskarżony o spowodowanie wypadku śmiertelnego we wrześniu 2002 roku w Biadkach, nie stawił się na rozprawę. Trzy dni przed rozprawą trafił do Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Kościanie.
[wiecej]

Jeszcze krótsza kampania!
Do redakcji zatelefonował jeden z pracowników Cukrowni Zduny. Jestem zbulwersowany, bo nagle skrócono kampanię w naszej cukrowni do ośmiu dni.
[wiecej]

Warzenie piwa coraz mniej realne
Paweł Miłek, syndyk masy upadłościowej browaru w Krotoszynie, w tym miesiącu ogłosił w prasie ogólnopolskiej kolejny przetarg na sprzedaż upadłego dwa lata temu przedsiębiorstwa. Wydaje się, że szanse na ponowne uruchomienie produkcji piwa bardzo zmalały.
[wiecej]

Kino zamknięte przedwcześnie
Gdy uczniowie szkoły ponadgimnazjalnej ze Zdun zdemontowali już częściowo elementy wyposażenia kina, okazało się, że szef obiektu zamknął go, nie czekając na akceptację władz gminy.
[wiecej]

Grzywna za zaśmiecanie lasu
Kilkaset złotych grzywny zapłacił mieszkaniec Krotoszyna, który zaśmiecał las w Durzynie w pobliżu siedziby firmy Mahle.
[wiecej]

Karaluchy pod poduchy...
Lokator bloku nr 7 na osiedlu Korczaka w Krotoszynie od pewnego czasu prowadzi walkę z karaluchami, które wchodzą do jego mieszkania. Walczy z nimi na własną rękę, a to kosztuje. Spółdzielnia Mieszkaniowa tłumaczy, że ma pieniądze tylko na dezynfekcję pomieszczeń wspólnego użytku.
[wiecej]

Przy rodzicach szybciej zdrowieją
Rozmowa z pediatrą Mirosławą Choińską, ordynatorem oddziału dziecięcego szpitala w Krotoszynie.
[wiecej]

Do góry nogami – Ja, minister żartu
Premier Miller nie zna się na ekonomii, ale i tak próbuje robić sobie finansowe jaja. Ostatnio np. zastanawia się nad obcinaniem i tak już żałośnie biednych funduszy na służbę zdrowia – za to boi się górników, których kopalnie rocznie powodują ponad 3 razy więcej długów.
[wiecej]

W czym rzecz?
Rzecz w meczach cudów. Podobno w piłkarskim świecie funkcjonuje takie określenie, wbrew pozorom nie oznaczające szczególnej opieki niebios nad niektórymi drużynami. Kiedy czytam przyniesione przez redaktora działu sportowego Witka Blandziego relacje z meczów, wciąż chcę wierzyć, że budzące jego (i piłkarzy) wątpliwości decyzje arbitrów były przemyślane, uczciwe i obiektywne.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 441 442 443 444 445 446 447