Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
KTO MNIEJ GRZEJE, WIĘCEJ PŁACI
Mieszkańcy koźmińskiego osiedla Tysiąclecia otrzymali wreszcie rozliczenie kosztów centralnego ogrzewania za sezon 2002/2003. Dla jednych jest to powód do radości, dla innych – do smutku i rozgoryczenia.
[wiecej]

KREPEL BUDUJE NOWĄ HALĘ
Firma Krepel nabiera rozpędu. Ustabilizowała sytuację finansową i inwestuje. Obecnie budowana jest nowa hala przy ul. Ostrowskiej w Krotoszynie. Przedsiębiorstwo stara się również o kupno kolejnych gruntów w Durzynie, aby w przyszłości postawić tam magazyn.
[wiecej]

Słoneczna wraca jak bumerang
Sprawa inwestycji firmy BM EKO Daniela Brykczyńskiego, ciągle bulwersuje mieszkańców ulicy Słonecznej w Krotoszynie. Ostatnio Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Kaliszu poleciło burmistrzowi ponownie rozpatrzenie wniosku o decyzje dotyczącą zabudowy terenu przy ul. Słonecznej. Inwestor zapowiada zaskarżenie postanowienia SKO w Naczelnym Sądzie Administracyjnym, aby nie zaczynać procedury od początku.
[wiecej]

Chcą odzyskać cmentarz
Gmina żydowska z Wrocławia chce odzyskać dwie działki (o powierzchni 9 i 5 arów) znajdujące się na terenie gminy Zduny, a należące do Skarbu Państwa. Na terenie tym była kiedyś żydowska nekropolia.
[wiecej]

Wigilia na dworcu
Kochani! Już po raz drugi spotkamy się na wieczerzy wigilijnej w barze na krotoszyńskim dworcu PKP, zorganizowanej w tym roku przez Centrum Wolontariatu, starostwo, Urząd Miejski i naszą redakcję. Tym razem spotkanie rozpocznie się 24 grudnia o 12.00.
[wiecej]

Nie poddawajcie się, nie zrażajcie!
Rozmowa z Tomaszem Olejem Olejnikiem, wokalistą zespołu Proletaryat, legendy polskiego punk-rocka i metalu, uczestnika festiwali w Jarocinie, który 5 grudnia wystąpił w koźmińskim kinie Mieszko.
[wiecej]

Do góry nogami – U nas, na prowincji
Ktoś kiedyś powiedział, że słowo prowincja to nie miejsce, tylko sposób myślenia. Zatem organizatorzy Mikołajkowego Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Starosty Krotoszyńskiego zdecydowanie udowodnili, że prowincjuszami nie są.
[wiecej]

W czym rzecz?
Rzecz w upadłym browarze, o którego losach informujemy Państwa na bieżąco. Pisaliśmy, że niepowodzenia kolejnych przetargów, ogłaszanych przez syndyka masy upadłościowej, odebrały krotoszynianom nadzieję na wznowienie produkcji piwa. Alarmowaliśmy, że w planach poznańskiej spółki developerskiej było zburzenie liczących sobie ponad 100 lat browarnianych budynków, na co nie zgodził się ani samorząd Krotoszyna, ani wojewódzki konserwator zabytków, i co wywołało stanowczy protest mieszkańców miasta.
[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 450 451 452 453 454 455 456