Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Najcieplej na dworcu
Zazwyczaj pusty dworzec PKP był w wigilijne południe najcieplejszym bodaj miejscem Krotoszyna. Na bardzo wczesnej wieczerzy zgromadziło się tam kilkaset osób.
[wiecej]

To moi młodzi przyjaciele...
Rozmowa z wolontariuszką Jolą, koordynującą działania krotoszyńskiego Centrum Wolontariatu.
[wiecej]

Władzy nie będziemy głaskać
Rozmowa ze Stefanem Nawrockim, prezesem Klubu Przedsiębiorców Ziemi Krotoszyńskiej.
[wiecej]

Tak wróciła Polska
Borownica, Chachalnia, Krotoszyn i Zduny to miejscowości, które w 1919 r znalazły się na linii frontu Powstania Wielkopolskiego. Właśnie obchodzimy 85 rocznicę jego wybuchu. Wydarzeniom, które wówczas miały miejsce na naszym terenie, poświęcona jest najnowsza wystawa w Muzeum Regionalnym w Krotoszynie.
[wiecej]

Nożownik w areszcie
Od 15 grudnia w areszcie śledczym w Ostrowie Wlkp. przebywa 19-letni Rafał P. z Kalisza, podejrzany o usiłowanie zabójstwa krotoszynianina Jarosława Z. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Krotoszynie.
[wiecej]

Arkadiusz S. oskarżony
Prokuratura Okręgowa w Kaliszu zakończyła śledztwo przeciwko byłemu właścicielowi młyna w Krotoszynie i skierowała sprawę do krotoszyńskiego Sądu Rejonowego. 31-letni Arkadiusz S. został oskarżony o wielomilionowe oszustwa.
[wiecej]

Krzysztof Wewiór trenerem Astry
Tuż przed Bożym Narodzeniem, po kilku tygodniach rozmów, zarząd KS Astra wybrał nowego trenera zespołu seniorów. Został nim Krzysztof Wewiór.
[wiecej]

Sto lat!
28 grudnia setną rocznicę urodzin obchodziła Anna Zielińska z domu Zielezińska, rodowita mieszkanka Sulmierzyc. W tym dniu delegacja Urzędu Miejskiego udała się do czcigodnej jubilatki z urodzinowymi życzeniami i wiązanką kwiatów.
[wiecej]

Punktujemy rok 2003
SKANDALE
Pozbawienie pracy przez kierownictwo WITARU związkowców z komitetu strajkowego biadkowskiej Fabryki Parkietu, kierujących strajkiem załogi przeciwko sytuacji w zakładzie.
[wiecej]

Do góry nogami – Ludzkie paniska
Koniec roku tradycyjnie niesie z sobą wysyp podsumowań, list i plebiscytów na najprzeróżniejsze rzeczy. Ja też przedstawiam propozycję własnego rankingu: ranking najbardziej ludzkich postaci roku. Oczywiście każdorazowo tłumaczę się, za co danemu laureatowi wyróżnienie przyznaję.
[wiecej]

W czym rzecz?
Rzecz w roku, który mamy za sobą. Jaki był? Polecam krótkie, acz rzeczowe podsumowanie, znajdą je Państwo na stronie 13.
[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop, Fotostory
<< 452 453 454 455 456 457 458