Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Ale dziadostwo, nie ma słów!
Tytułowe słowa padły z ust kobiety, która w piątek wybrała się do swojego lekarza, przyjmującego w przychodni Eskulap, ale na drzwiach zastała kartkę z informacją: Nieczynne z powodu braku kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.
[wiecej]

Kolejki w wydziale komunikacji
Długie kolejki w wydziale komunikacji krotoszyńskiego starostwa powodują, że na załatwienie sprawy petenci muszą czekać i po kilka godzin. Tak było za poprzedniego starosty, tak jest teraz.
[wiecej]

Taksówkarze bez kas fiskalnych
Nikt spośród dziesięciu taksówkarzy regularnie odbywających kursy po Krotoszynie nie zamontował w swoim samochodzie kasy fiskalnej. Uzyskali bowiem w Urzędzie Skarbowym odroczenie do końca kwietnia bieżącego roku.
[wiecej]

Kto i dlaczego chce wykupić akcje cukrowni?
Do plantatorów i pracowników Cukrowni Zduny SA trafiają osoby zainteresowane wykupem posiadanych przez nich pakietów akcji tego zakładu. Planowane jest także połączenie się cukrowni należących do niemieckiego koncernu Pfeifer & Langen, co może spowodować stopniowe wygaszanie produkcji w Zdunach a w konsekwencji zamknięcie zakładu.
[wiecej]

Umorzenia w sprawach Joksia
Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim na podstawie zebranego materiału dowodowego umorzyła postępowanie w trzech sprawach dotyczących burmistrza Krotoszyna Juliana Joksia.
[wiecej]

Nigdy nie atakuj pierwszy
Rozmowa z Jarosławem Adamskim, trenerem Uczniowskiego Klubu Sportowego Shodan przy Szkole Podstawowej w Zdunach, reprezentantem Polski w karate.
[wiecej]

Pytanka nie od rzeczy
Do Piotra Frali – szefa krotoszyńskiego sztabu XII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
[wiecej]

Do góry nogami – Panas wchodzi do historii
Bohater powieści D. Masłowskiej Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną opowiada, jak w szpitalu przyjął jego dziewczynę (cytuję): ortopeda albo ordynator, sam już dobrze nie wiem.
[wiecej]

W czym rzecz?
Rzecz w Konstytucji RP. Truizmem byłoby powtarzanie, że gwarantuje ona Polakom bezpłatną opiekę medyczną.
[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
<< 453 454 455 456 457 458 459