Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 

 
BEZ ZEZWOLENIA
Sprzedaż znacznych ilości alkoholu bez wymaganej koncesji stwierdziła w pawilonie handlowym Czesława Jagły przy ul. Rawickiej 16 w Krotoszynie gminna komisja kontrolująca punkty sprzedaży.
[wiecej]

Nietanie tankowanie
Paliwo w stacjach na terenie Krotoszyna jest droższe o kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt groszy za litr w porównaniu z cenami w punktach tankowania pojazdów w sąsiednich powiatach. Miejscowi dystrybutorzy twierdzą, że nie mogą taniej sprzedawać, bo nie mieliby zysku.
[wiecej]

Dalsze zarzuty wobec Marka T.
Prokurator Rejonowy w Krotoszynie skierował kolejne oskarżenia wobec Marka T. i Anety S. z Sulmierzyc.
[wiecej]

Ciągle nie ma odważnych!
Kobyliński oddział fundacji BIEDA, prowadzony przez Teresę Łukowiak, rozszerza swoją działalność. Już w lutym zacznie funkcjonować nowy punkt w Jutrosinie.
[wiecej]

Kobylin ma karetkę
W Kobylinie uruchomiono drugą po koźmińskiej podstację pogotowia ratunkowego w naszym powiecie. Teraz, dzięki stałemu dyżurowi trzyosobowego zespołu wypadkowego, znacznie skróci się czas dojazdu karetki do chorego.
[wiecej]

Tworzymy historię
Rozmowa z Tadeuszem Żychlewiczem – seniorem, pleszewianinem, uczestnikiem spotkania opłatkowego kurkowych bractw strzeleckich diecezji kaliskiej, które w minionym tygodniu odbyło się w Krotoszynie.
[wiecej]

Projektantka z Trzemeszna
Zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie O Srebrną Pętelkę dla młodych projektantów mody to dotychczas największy zawodowy sukces Katarzyny Panek z Trzemeszna. Młoda mieszkanka tej miejscowości ma zamiar wystartować w kolejnej edycji konkursu, na razie projektuje i szyje pojedyncze damskie ubiory.
[wiecej]

Opłatek, choinka, kawa…
Już po raz kolejny, zgodnie z uświęconą tradycją, w niedzielę 28 grudnia 2003 roku, w kościele św. Andrzeja Boboli w Krotoszynie, na swojej Mszy św. spotkali się inwalidzi, ich rodzice i przyjaciele.
[wiecej]

COUNTRY – jedyna prawdziwa miłość
Rozmowa z Lonstarem – Michałem Łuszczyńskim, gwiazdą polskiej muzyki country, który 9 stycznia wystąpił w koźmińskim pubie Nowy Jork.
[wiecej]

Pytanka nie od rzeczy
Do Janusza Talagi – współwłaściciela koźmińskiego pubu Nowy Jork.
[wiecej]

Do góry nogami – Kwiaty na torze
Jurek Owsiak robi rzecz wielką. Nie myślę tu nawet o konkretnych, dużych pieniądzach. Myślę o zmianie sposobu myślenia Polaków.
[wiecej]

W czym rzecz?
Rzecz w tym, że ledwie tydzień temu sporo miejsca w gazecie poświęciliśmy sytuacji, do jakiej w ochronie zdrowia (wówczas – raczej jej braku) doprowadzili rządzący państwem.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
<< 454 455 456 457 458 459 460