Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Kradli i demontowali
Krotoszyńska policja zatrzymała sześcioosobową grupę złodziei samochodów. Dwóch wrocławian kradło, a ojciec z trzema synami – mieszkańcy Sulmierzyc – sprzedawali auta. W ciągu trzech miesięcy udało im się sprzedać prawie 30 kradzionych samochodów wartych w sumie milion złotych.
[wiecej]

Fuzja i zwolnienia w cukrowni?
Wielkopolskie cukrownie należące do spółki Pfeifer und Langen (w tym fabryka w Zdunach) mają poważne problemy. W ich magazynach znajduje się 40 tysięcy ton nadwyżki cukru, a w całym kraju ponad 300 tys. ton. Poza tym planowana jest fuzja sześciu zakładów, a szefowie niemieckiej firmy zapowiadają zwolnienia.
[wiecej]

Biegli: ten mercedes uczestniczył w wypadku
Dwaj biegli specjaliści z zakresu ruchu drogowego uznali, że mercedes, którym jeździ radny Zygmunt M., jest tym samochodem, który uczestniczył w śmiertelnym potrąceniu rowerzystki w Biadkach we wrześniu 2002 roku.
[wiecej]

Co w trójce, co w jedynce?
Dwa zespoły szkół czy dwie placówki jednorodne – podstawówka i gimnazjum? Nadal nie wiadomo, jaki kształt przyjmie nowa sieć szkół w gminie Krotoszyn. Dyskusji na ten temat towarzyszą duże emocje.
[wiecej]

Każdy ma swój Mount Everest
Wózki są dwa: domowy i wyjściowy. Ten drugi ładniejszy, zawsze zadbany. Zielony metalik. Ale przede wszystkim ma mniejsze rozmiary. Łatwiej go ulokować w aucie. Przedtem trzeba pokonać kilka schodków, metrową różnicę poziomów między wejściem do domu a podwórzem. Ściślej – trzeba było. Do niedawna.
[wiecej]

Życie jest miłością
Rozmowa z Eleni, piosenkarką greckiego pochodzenia, która 18 stycznia z koncertem kolęd wystąpiła w kościele pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika w Koźminie Wlkp.
[wiecej]

Wracamy do tradycji
Jak każe tradycja, wkrótce po raz kolejny wybierać będziemy Krotoszynianina Roku. Toteż czekamy na kandydatury. Przypominamy, że w liście do redakcji trzeba podać imię i nazwisko osoby, która Państwa zdaniem zasługuje na zaszczytny tytuł, i swoją propozycję w kilku zdaniach uzasadnić. Krotoszynianin to w tym przypadku pojęcie szerokie, oznaczające mieszkańca powiatu.
[wiecej]

Garmulewicz (minimalnie) lepszy od Jankowskiego
Równo stu zawodników z 23 klubów wystartowało w miniony weekend w zawodach o Puchar Polski seniorów w zapasach w stylu wolnym.
[wiecej]

PYTANKA NIE OD RZECZY
Karina Błaszczyk – kustosz muzeum w Sulmierzycach.
[wiecej]

Do góry nogami – Śmierć przewodnika
Niemen nie żyje. Śmierć nie każdego popularnego muzyka odnotowujemy na łamach. Ale tym razem nie sposób pominąć jej milczeniem – bo odszedł nie tylko zdolny kompozytor i wykonawca. Odeszła Postać.
[wiecej]

W czym rzecz?
Rzecz w trwającej w gminie Krotoszyn dyskusji na temat nowej sieci szkół. Wprawdzie radni – po konsultacjach z pracownikami oświaty i rodzicami uczniów – wydali werdykt salomonowy, decydując się na utworzenie i w trójce, i w jedynce zespołu szkół, jednak nie wiadomo, czy na takie rozwiązanie przystanie kuratorium.
[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
<< 455 456 457 458 459 460 461