Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
Albo sam odejdziesz, albo cię zwolnimy!
Koncern Pfeifer und Langen, właściciel jedenastu wielkopolskich cukrowni, proponuje, aby każdy z tych zakładów rozwiązywał z pracownikami umowy za porozumieniem stron. Związki zawodowe nie chcą na to przystać. – To straszak i ostatnia propozycja inwestora dla pracowników. Jeśli ktoś się nie zgodzi teraz, może dostać w czerwcu wypowiedzenie – mówi Mirosław Chmielarczyk, przewodniczący związków zawodowych Cukrowni Zduny.
[wiecej]

Podpalenie czy zaprószenie ognia?
Trwa dochodzenie mające wyjaśnić przyczynę powstania pożaru w chlewni w Kobylinie. Na razie nie ma ewidentnych śladów, które pozwoliłyby jednoznacznie określić przyczynę pożaru, w wyniku którego zaczadziło się dziewięć prosiąt, dwa warchlaki, koza i 25 kur. Łączne straty oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych.
[wiecej]

Niebezpieczne odłamki
Ta piękna (czyt.: niebezpieczna) dziura zdobi (czyt.: szpeci) fragment ulicy Ostrowskiej w Krotoszynie pomiędzy posesją nr 92 a 94.
[wiecej]

Słomkowy artysta
Jednym ze zlicytowanych podczas rozdrażewskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przedmiotów była lampa zrobiona przez artystę z Trzemeszna – Piotra Barańczaka.
[wiecej]

JUREK Z BIAŁEJ PLAMY
Nie pogodził się z narzuconym Polsce po wojnie porządkiem, co przypłacił wyrokiem sądu wojskowego, latami więzienia we Wronkach i obozu w Jaworznie. Gdy go aresztowano, miał zaledwie osiemnaście lat...
[wiecej]

Wybieramy Krotoszynianina Roku
Jak już informowaliśmy, do końca stycznia czekamy na zgłoszenia kandydatur do tytułu Krotoszynianin Roku.
[wiecej]

PYTANKA NIE OD RZECZY
Do Dominiki Grobelnej – stażystki w krotoszyńskim Młodzieżowym Klubie Środowiskowym Rivendell.
[wiecej]

Do góry nogami – Kogo stać na poezję
Prawie obowiązkowo w dzisiejszych Polaków rozmowach przewija się jeden temat: ubożenie społeczeństwa. Krótko mówiąc: ludzie uważają się za oszukanych i skrzywdzonych przez los.
[wiecej]

W czym rzecz?
Rzecz w tym, że trudno udowodnić, iż nie jest się wielbłądem. Wszelki próby są bezcelowe – mądry zna prawdę, a głupi i tak nie da się przekonać.
[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]

OGŁOSZENIA DROBNE

[wiecej]

AUTOGIEŁDA

[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
<< 456 457 458 459 460 461 462