Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 


ZA TYDZIEŃ!
DODATEK BUDOWLANY 
Kolekcjoner czy przestępca?
Trzy tygodnie temu w Kryminałkach informowaliśmy o zatrzymaniu przez policję mężczyzny, któremu zarzucono nielegalne posiadanie broni i amunicji. Krotoszynianin tłumaczy obecność tego typu rzeczy w swoim domu zainteresowaniami kolekcjonerskimi. Czy jest on niebezpiecznym przestępcą, czy też niegroźnym dla otoczenia hobbistą?
[wiecej]

Zwolnienia grupowe wbrew prawu?
Zaczęły się zwolnienia grupowe pracowników Cukrowni Zduny SA. Spółka zamierza rozwiązać stosunki pracy z 157 osobami, czyli z całą prawie załogą. Na razie odchodzi około 60 osób. Przewodniczący NSZZ Pracowników Cukrowni Zduny Mirosław Chmielarczyk dziwi się tym, którzy przyjęli propozycję zarządu firmy. Uważa, że sposób przeprowadzanych właśnie zwolnień jest niezgodny z prawem. – Zamierzamy podjąć zdecydowane kroki – takie, które dopuszcza polskie prawo – powiedział Rzeczy.
[wiecej]

Śmierć w rowie
21 lutego na poboczu drogi polnej na Osuszy znaleziono zwłoki 54-letniej kobiety, mieszkanki Krotoszyna.
[wiecej]

Problem z szaletami
Mieszkańcy Zdun oraz przyjezdni narzekają na miejskie szalety.
[wiecej]

Hodowcy gołębi wspomogą WTZ
Członkowie kobylińskiego koła Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych postanowili odkupić od siebie po parze gołębi, a dochód z tych transakcji przeznaczyć na działalność Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łagiewnikach.
[wiecej]

Konkurs informatyczny
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krotoszynie organizuje I Powiatowy Konkurs Informatyczny dla szkół ponadgimnazjalnych. Patronat nad imprezą objęło starostwo powiatowe.
[wiecej]

Żyjemy w społeczeństwie informacyjnym
Rozmowa z Przemysławem Wójcikiem – nauczycielem w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krotoszynie, jednym z organizatorów pierwszego Powiatowego Konkursu Informatycznego dla Szkół Ponadgimnazjalnych.
[wiecej]

Pierwszy taki festiwal
21 lutego w sali remizy strażackiej w Zdunach odbył się pierwszy festiwal artystyczny Open Art Muzyka & Obraz. Kilkadziesiąt młodych osób miało okazję obejrzeć prace obiecujących artystów i posłuchać ciekawej muzyki.
[wiecej]

Budka bez telefonu
Mieszkańcy Grębowa maja w swojej miejscowości bardzo ciekawy obiekt.
[wiecej]

Tryumf zapaśników Ceramika
W sali Ceramika w minioną sobotę odbyły się mistrzostwa Wielkopolski w zapasach w stylu wolnym kadetów i juniorów. Bardzo dobrze spisali się gospodarze, czego potwierdzeniem są zdecydowane wygrane w klasyfikacjach drużynowych.
[wiecej]

PYTANKA NIE OD RZECZY
Do Zbigniewa Bojanka – pracownika koźmińskiego Ośrodka Kultury.
[wiecej]

Do góry nogami – Plan widmo
Niebawem amerykańska Akademia Filmowa znów rozda geniuszom światowego filmu Oskary. Za scenariusz, reżyserię, rolę… Czekam, aż któregoś roku Amerykanie powołają wreszcie nową kategorię: za najgłośniejszy taki film, którego nikt nie obejrzał, ale o którym wszyscy mówią. Czyli: Oskara za najlepszy na świecie film-widmo. Polska ma już gotowy scenariusz takiego dzieła. Ten genialny obraz nosi tytuł Plan Hausnera.
[wiecej]

W czym rzecz?
Rzecz w tym, że Kuratorium Oświaty w Kaliszu nie podjęło jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie utworzenia dwóch zespołów szkół – przy al. Powstańców Wlkp. i na Błoniu w Krotoszynie.
[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
<< 460 461 462 463 464 465 466