Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 


WEWNĄTRZ NUMERU
KOLEJNY BEZPŁATNY
DODATEK TEMATYCZNY!REKLAMA 
PRZEWa/oŁEK ZBOŻOWY
Prokurator przez godzinę odczytywał akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi S. – ostatniemu właścicielowi młyna w Krotoszynie. 32-letni kaliszanin wyłudził tysiące ton zboża o wartości kilku milionów złotych. Na sumieniu ma też wyłudzenia kredytów bankowych i inne przestępstwa. To największa afera gospodarcza, która znalazła swój finał w krotoszyńskim sądzie.
[wiecej]

PROF. KULESZA UHONOROWANY ZA BIADKI
Prof. Witold Kulesza, szef pionu śledczego Instytutu Pamięci Narodowej, został w zeszłym tygodniu uhonorowany przez rząd Węgier orderem .... Wręczył mu go rezydujący w Polsce ambasador tego kraju, przede wszystkim w uznaniu zasług profesora dla wyjaśnienia sprawy zamordowanych w lutym 1945 roku przez Armię Radziecką w Biadkach robotników węgierskich.
[wiecej]

PRACOWNICY KONTRA DYREKTOR KOK
W Sądzie Pracy spotkali się dyrektor Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury Wojciech Szuniewicz i trzej jego podwładni, którym wręczył wypowiedzenia. Zwalniani nie zgadzają się z argumentem ograniczenia kosztów osobowych w Ośrodku. Dyrektor KOK twierdzi, że obowiązki zwolnionych bez problemu przejmą pozostałe w instytucji osoby.
[wiecej]

OBOJĘTNIE, JAKIM BŁOTEM MNIE OBRZUCICIE...
Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej Krotoszyna dyskutowano nad projektem uchwały o znacznym obniżeniu diet radnych, przewodniczących rad osiedlowych i sołtysów – zaproponowanym przez Dariusza Rozuma i Krzysztofa Krysztofiaka.
[wiecej]

PRZESTAŁEM LICZYĆ WYJAZDY DO MEJSZAGOŁY
Rozmowa z Markiem Wachelko – prezesem Towarzystwa KrotoszynMejszagoła.
[wiecej]

ROLNICZA FRUSTRACJA I ROZGORYCZENIE
Rozmowa z Krzysztofem Ludwiczakiem – prezesem krotoszyńskiej Gminnej Spółdzielni oraz pełnomocnikiem grupy producenckiej PRO – AGRO.
[wiecej]

DZIDZIUSIÓW NIE BIORĄ
W promieniu 300 km od Warszawy szuka nowych twarzy współpracująca z Telewizją Polską agencja artystyczna i filmowa ze stołecznej ul. Woronicza, która w niedzielę zorganizowała casting w restauracji Krotosz. A ze stolicy naszego powiatu do stolicy kraju jest akurat tyle.
[wiecej]

WIECZÓR Z POEZJĄ
W najbliższą sobotę, 6 marca, w holu Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury podsumowana zostanie dwunasta edycja Turnieju Poetyckiego Autoportret Jesienny, organizowanego przez KOK wespół z Radiem Merkury i naszą redakcję.
[wiecej]

PYTANKA NIE OD RZECZY
Do Bogdana Mujty – prezesa cieszkowskiej OSP.

[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w tym, że bieda, ta najprawdziwsza, kiedy naprawdę nie ma co do garnka włożyć, a sen z powiek spędza myśl, skąd wziąć pieniądze na jutrzejszy chleb, staje się codziennością coraz większej liczby Polaków. Pod opieką krotoszyńskiego ośrodka pomocy społecznej było w 2003 r. o ponad 150 rodzin więcej niż rok wcześniej. Rodzin, nie osób, więc trzeba tę liczbę przemnożyć przynajmniej przez dwa.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
<< 461 462 463 464 465 466 467