Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
  
II LO ZOSTANIE ZLIKWIDOWANE
27 lutego na sesji Rady Powiatu podjęto uchwałę o likwidacji II Liceum Ogólnokształcącego, mieszczącego się przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych.
[wiecej]

SĄD WYDAŁ WYROK – SZYMONIAK WINNY
W ubiegły wtorek odbyła się trzecia rozprawa karna z powództwa Juliana Joksia przeciwko Jarosławowi Szymoniakowi, w poniedziałek 8 marca ogłoszono wyrok. Sąd uznał Szymoniaka za winnego zarzucanego mu przestępstwa z art. 212 kodeksu karnego. Wyrok nie jest prawomocny.
[wiecej]

PAWILON A GOTOWY
Wokół rozbudowywanego Domu Opieki Społecznej w Baszkowie trwają prace porządkowe oraz budowa drogi dojazdowej do tej placówki. Zakończono już budowę pawilonu A.
[wiecej]

GIMNAZJALISTO, WYBIERAJ!
W marcu i kwietniu we wszystkich krotoszyńskich szkołach ponadgimnazjalnych odbędą się tzw. Drzwi Otwarte. Uczniowie trzecich klas gimnazjum, którzy już niebawem podejmą decyzje, gdzie będą kontynuować naukę, mogą zapoznać się z ofertami poszczególnych placówek.
[wiecej]

POD ZNAKIEM PLASTYKI
Dwa ostatnie tygodnie upłynęły w Zespole Szkół Publicznych pod znakiem plastyki. Przeprowadzono tam gminne eliminacje konkursu plastycznego i zorganizowano warsztaty prowadzone przez malarzy z Tych.
[wiecej]

SKONTROLUJE WYDATKI STAROSTWA
Mirosław Sikora od 12 stycznia br. pracuje w starostwie powiatowym w Krotoszynie na stanowisku inspektora ds. kontroli. Stanowisko to zostało utworzone zgodnie z przepisami ustawy o finansach publicznych, wymagającymi obowiązkowego prowadzenia audytu wewnętrznego.
[wiecej]

NAWOZY OGRANICZYĆ!
Dążenie do maksymalizacji zysków w rolnictwie odbywa się często kosztem zmian w środowisku przyrodniczym. W celu zahamowania niekorzystnych procesów w przyrodzie dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu wprowadził program naprawczy.
[wiecej]

STOP DLA NARKOTYKÓW!
Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie opracowała program przeciwdziałania narkomanii na lata 2004 – 2007. Zdaniem policji zagrożenie związane z dostępem do narkotyków jest coraz większe, zwłaszcza wśród młodzieży.
[wiecej]

POECI MIESZKAJĄ W SIECI
Dwóch laureatów tegorocznego, już dwunastego z rzędu Ogólnopolskiego Turnieju Poetyckiego Autoportret Jesienny pojawiło się w sobotę w Krotoszynie na uroczystości ogłoszenia jego wyników. Rzec by można – tylko dwóch, ale trzeba przy tym zauważyć, że nagrodzeni w konkursie pochodzą z miejscowości bardzo od Krotoszyna oddalonych – m.in. Krakowa, Warszawy.
[wiecej]

WIERZĘ W SIŁĘ POEZJI
Rozmowa tygodnia z red. Barbarą Miczko (Radio Merkury), przewodniczącą jury XII Ogólnopolskiego Turnieju Poetyckiego Autoportret Jesienny.
[wiecej]

PYTANKA NIE OD RZECZY
Do Urszuli Makieły – prezes krotoszyńskiego Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Francuskiej.
[wiecej]

DO GÓRY NOGAMI – NA ŚMIERĆ REWOLUCJONISTY
Życiowym pechem Leszka Millera jest to, że nie zginął podczas niedawnej katastrofy rządowego śmigłowca. Wtedy odszedłby w glorii bohaterskiej ofiary centroprawicowego rządu Buzka, który złośliwie nie wymienił wcześniej helikoptera na nowy…
[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w tym, że niespełna dwa miesiące zostały do 1 maja, czyli dnia włączenia Polski do struktur Unii Europejskiej. Czy czujemy się do tego gotowi? Mentalnie zapewne większość z nas tak, jeśli jednak chodzi o szczegóły, panuje niezły rozgardiasz.
[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
<< 462 463 464 465 466 467 468