Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 REKLAMA

 
WYNISZCZAJĄCE ŻYCIE RODZINNE
Mieszkają w Kuklinowie pod jednym dachem, żyjąc w ostrym konflikcie. Sytuacja jest patowa...
[wiecej]

SMRÓD NA PLACU ZABAW
Obok placu zabaw na deptaku przepływa śmierdzący odkryty rów. Jest coraz cieplej i coraz bardziej cuchnie – skarży się mieszkanka ul. Więźniów Politycznych w Krotoszynie. Kiedy to się zmieni?
[wiecej]

ZAMKNIĘTY ZA NARKOTYKI
13 kwietnia policjanci z sekcji kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który miał przy sobie woreczek z amfetaminą.
[wiecej]

SENSACYJNE ZWYCIĘSTWO, DERBY W FINALE PUCHARU!
Powiatowymi derbami będzie, po raz pierwszy, finał okręgowego piłkarskiego Pucharu Polski. W środę 14 kwietnia awansowały do niego Astra Krotoszyn i kobyliński Piast.
[wiecej]

AUTOBUSY WYPEŁNIĄ LUKĘ PO POCIĄGACH
Rozmowy prowadzone przez samorządowców z władzami wojewódzkimi oraz kierownictwem spółki PKP w sprawie wprowadzenia proponowanych połączeń kolejowych nie przynoszą rezultatu.
[wiecej]

MOŻEMY PRZEWOZIĆ STUDENTÓW
Rozmowa z Wiesławem Gałęskim – dyrektorem Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie.
[wiecej]

ZMIAŻDŻYŁ I POPARZYŁ RĘKĘ
Do ciężkiego wypadku przy pracy doszło 7 kwietnia około 21.45 w przedsiębiorstwie Mahle w Krotoszynie. 27-letniemu mężczyźnie pracującemu w odlewni aluminium jedna z maszyn zmiażdżyła i poparzyła rękę.
[wiecej]

KOBYLIŃSKA GRUPA WARZYWNA
40 rolników z powiatu krotoszyńskiego należy do powstałej miesiąc temu Kobylińskiej Grupy Producentów Warzyw i Owoców. Grupa nie została jeszcze oficjalnie zarejestrowana w Urzędzie Wojewódzkim. Jej członkowie będą w tym roku wspólnie sprzedawać warzywa i owoce do Zakładu Przetwórstwa Owocowego Jamar w Albertowie k. Kłobucka.
[wiecej]

GEMERSHEIM – NIEMIECKI PARTNER POWIATU
List intencyjny w sprawie przyszłej współpracy powiatów krotoszyńskiego i Gemersheim w Niemczech (Nadrenia-Palatynat) podpisali 8 kwietnia w Krotoszynie ich starostowie – Fritz Brechtel i Leszek Kulka. Jego skutkiem będą prawdopodobnie podjęte przez radnych obu samorządów uchwały akceptujące, a później – umowa o partnerstwie.
[wiecej]

STO LAT BEZ PARU MIESIĘCY
Trudno uwierzyć, że 24 sierpnia br. ukończy sto lat. Ma wyjątkowo sprawny umysł i świetną pamięć, jeździ motorowerem, dużo czyta, interesuje się polityką, mówi piękną polszczyzną, jest świetnym kompanem do rozmów o życiu. Tylko ciśnienie miewa czasem zbyt wysokie...
[wiecej]

BARDZO ZDOLNY DZIEWIĘCIOLATEK
Szkoła filialna w Dzielicach może się szczycić wybitnie uzdolnionym uczniem. Jest nim dziewięcioletni Artur Nowak z tej wsi, uczęszczający do trzeciej klasy. Ma ogromny talent recytatorski.
[wiecej]

WYBIERZ ŻYCIE
Od kilku miesięcy w koźmińskim ośrodku kultury działa młodzieżowa grupa teatralna, stworzona i prowadzona przez Agnieszkę Chudy. 13 kwietnia młodzi aktorzy zadebiutowali w sali kina Mieszko, przedstawieniem zatytułowanym Wybierz życie.
[wiecej]

DO GÓRY NOGAMI – PATRON ZE ZDUNOWSKIEJ
Krotoszyńska Państwowa Szkoła Muzyczna to jedna z najważniejszych nieobowiązkowych placówek, pracujących z dziećmi i młodzieżą. Dobrze, że ją mamy. Nie jest wielka, ale pracuje na piątkę: wytrwale i skutecznie.
[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w nowościach. Od tego numeru rolę redaktora odpowiedzialnego za kształt poszczególnych wydań RK wziął na swoje barki zastępca niżej podpisanej, Sebastian Pośpiech.
[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
<< 467 468 469 470 471 472 473