Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 


MŁODY CZŁOWIEKU
MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!
DZIŚ RZECZ MŁODYCH
I RZECZ EDUKACYJNA

REKLAMA 
ZRÓBCIE COŚ Z PIJAKAMI!
Picie alkoholu w miejscach publicznych jest w naszym kraju normą, nasz powiat nie jest pod tym względem wyjątkiem. Pijący mają prawo za nic. Trudno, żeby było inaczej, jeśli służby odpowiedzialne za dbanie o to, aby było ono respektowane, nie wywiązują się należycie z tego obowiązku.
[wiecej]

RYBY POZDYCHAŁY
Na brzegu stawu rybnego Wróżewy, mieszczącego się przy Szosie Benickiej, w ostatnich dniach można było zaobserwować wiele martwych ryb.
[wiecej]

ZĘBY MOŻNA STRACIĆ
Zęby można sobie wybić, jadąc na rowerze – narzeka mieszkanka Starego Kobylina. Dziura na dziurze, a pomiędzy nimi tory. Tak wygląda przejazd kolejowy na alei Powstańców Wielkopolskich w Kobylinie.
[wiecej]

GNĘBIĄ PORZĄDNYCH OBYWATELI?
W zeszłym tygodniu odebraliśmy telefon od mieszkańca Parcelek, oburzonego na straż miejską, kontrolującą posesje pod kątem posiadania przez ich właścicieli kontenerów na śmieci i umów na wywóz tychże. – Niech się zajmą czym innym, niech pilnują dzieci pod szkołami i gonią pijaków, a nie męczą porządnych obywateli! – usłyszeliśmy.
[wiecej]

CO ZE SZKODLIWYM AZBESTEM?
Rolnicy – właściciele zabudowań krytych eternitem, obawiają się, że z dniem wejścia Polski do Unii Europejskiej będą musieli je usunąć.
[wiecej]

MIĘDZY DŻUMĄ A CHOLERĄ
Rozmowa z goszczącą w Krotoszynie na spotkaniu z młodzieżą ZSP nr 1 prof. Aldoną Kamelą-Sowińską z poznańskiej Akademii Ekonomicznej, założycielką ugrupowania Inicjatywa dla Polski.
[wiecej]

NA TAJWANIE JAK W POLSCE
Już drugi tydzień gości w Krotoszynie troje młodych ludzi – uczestników międzynarodowego programu edukacyjnego prowadzonego przez Rotary Club. Do Polski trafili dzięki wieloletniej przyjaźni Elżbiety Płóciennik, prezes Towarzystwa Współpracy Polsko-Niemieckiej, z nauczycielem z Dierdorfu Uwe Roeserem.
[wiecej]

OLIMPIADA W KROTOSZYNIE
Do Igrzysk w Atenach pozostało jeszcze ponad 100 dni. Natomiast już w tym tygodniu rozpocznie się w Krotoszynie turniej w zapasach w stylu wolnym, które są jedną z 26 dyscyplin X Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych.
[wiecej]

MÓZG SOBIE PRZEKŁUJ!
Kariera kolczykowania, czyli tak zwanego body piercing’u, rozpoczęła się od przekłuwania uszu. W tej chwili kolczykować można nos, język, brwi, pępek i intymne części ciała.
[wiecej]

SKATEPARK W KROTOSZYNIE?
W Krotoszynie istnieje wiele klubów, barów i restauracji. Nie można też pominąć pływalni i nowo wyremontowanego kina, ale tak naprawdę nikt nie interesuje się ludźmi, którzy jeżdżą na rolkach, desce czy rowerach bmx.
[wiecej]

NASZE KOCHANE RODZEŃSTWO?
Chcesz gdzieś wyjść – nie możesz, bo musisz z nim zostać. Ktoś do Ciebie przyjdzie – już jest w pokoju i słucha. Zrobiłeś coś – zaraz pójdzie do rodziców i wszystko opowie! Takie właśnie bywa rodzeństwo.
[wiecej]

WYWIAD Z WAMPIREM ;-)
Rozmowa z dziewięcioletnią Karoliną, siostrą gimnazjalistki.
[wiecej]

PUBLIKA SZALAŁA, ZIEMIA DRŻAŁA, SPADŁ PUNK-ROCKOWY DESZCZ!
W miniony piątek ponad setka miłośników ostrej muzyki punkowej bawiła się w holu Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury. Hasło imprezy brzmiało: Muzyka przeciwko rasizmowi!
[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w tym, że kogo nie ma w mediach, ten jest, a jakby go nie było. Doskonale wie o tym niejaki Andrzej Lepper, toteż w zeszłym tygodniu mocno się złościł w Rozmowach Jedynki na mającą prowadzić ten program Monikę Olejnik, która traktuje go jak powietrze i pewnie nie zechce zapraszać na fotel gościa.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
<< 468 469 470 471 472 473 474