Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 REKLAMA 
NIEWOLNICE W BIEDRONCE?
Codziennie niskie ceny – to hasło reklamowe sieci marketów Biedronka, znanych w całej Polsce. Niedawno za sprawą telewizji TVN wyszło na jaw, jakim kosztem ta niska cena jest osiągana. Pracownicy nie otrzymują ani złotówki za nadgodziny. Rzecz rozmawiała z byłą pracownicą Biedronki w Krotoszynie.
[wiecej]

SCENA ZA 97 TYSIĘCY
Urząd Miejski w Krotoszynie kupił nową scenę widowiskową. Kosztowała 97 tysięcy zł brutto. Czy taki wydatek był potrzebny, skoro wynajęcie sceny kosztuje od 2 do 4 tys. zł za dobę?
[wiecej]

ZBIEGŁ POLICJANTOM
23-letni krotoszynianin Andrzej M. uciekł z poznańskiego aresztu śledczego, gdzie przebywał za rozbój i dwa włamania dokonane w Krotoszynie. Wrócił do rodzinnego miasta, policja ustaliła jego miejsce pobytu.
[wiecej]

ŚMIETNIK W ŚRODKU WSI
Nikt nic nie wyrzuca, a ciekawe skąd taki bałagan – skarży się nam mieszkaniec Starego Kobylina. W środku wsi, na pogorzelisku po stojącej tu kiedyś oborze, urządzono sobie śmietnik. Można na nim znaleźć wszystko – od reklamówek po zwierzęcą padlinę.
[wiecej]

(WYJĄTKOWO) KŁOPOTLIWE PYTANIE – DO JANA WALEŃSKIEGO – BURMISTRZA KOBYLINA
Czy nielegalne wysypiska śmieci stanowią duży problem w gminie Kobylin? Jak samorząd radzi sobie z tym procederem? Ile takich wysypisk znajduje się na terenie Waszej gminy?
[wiecej]

ODDZIAŁ BEZ TOALETY
Napisał do nas Czytelnik, zbulwersowany sytuacją, do jakiej doszło w szpitalu przy ulicy Bolewskiego, na oddziale ginekologicznym.
[wiecej]

RATUSZ ŁADNY, ALE BRZYDKI
Część budynku wygląda ładnie, a część nie tylko go szpeci, ale mocno kontrastuje z resztą. A przecież ratusz jest zabytkiem, na dodatek usytuowanym w centrum miasteczka.
[wiecej]

NIE MA CO NARZEKAĆ!
Dziesięciolecie istnienia obchodzi w tych dniach firma krotoszyńska Gembiak & Mikstacki. Wiesław Gembiak i jego siostrzeniec (a zarazem wspólnik) Paweł Mikstacki w swoim warsztacie mechanicznym zatrudniali na początku trzy osoby.
[wiecej]

UNIA TO MY! – PRAKTYCZNY PORADNIK – PYTANIA I ODPOWIEDZI
Unia to my – fakt, ale dopiero od paru dni, a to za krótko, by znać wszystkie potrzebne na co dzień przepisy. Stąd nasz mały poradnik, który – mamy nadzieję – na początku ułatwi Państwu nieco bycie obywatelami Unii Europejskiej.
[wiecej]

PRACA JEST W ANGLII I IRLANDII
Wywiad z Tadeuszem Polowczykiem – kierownikiem Powiatowego Urzędu Pracy w Krotoszynie.
[wiecej]

TO, CO W SERCU NOSZĘ…
Zapytali Jerzego, czy w Polsce jest antysemityzm. – „Taki sam, jak w Izraelu antypolonizm”powiedziałem. „Bo nie powiecie mi, że w Izraelu wszyscy lubią Polaków”. Przyklasnęli. Ci młodzi potrafią tak spojrzeć. Ale podczas wcześniejszych pobytów ogromną przykrością było dla mnie wpajane młodym przekonanie, że Polska to jeden olbrzymi cmentarz, a na cmentarzu nie można budować przyszłości. Zabolało bardzo...
[wiecej]

NAJBEZPIECZNIEJSZE GOSPODARSTWO
Bolesław Bajodek z Grębowa w gminie Rozdrażew zajął pierwsze miejsce w eliminacjach powiatowych ogólnopolskiego konkursu pod hasłem Bezpieczne Gospodarstwo.
[wiecej]

ROCK, HIP-HOP, ANDRZEJ CIERNIEWSKI
2 maja po południu estradę Dni Krotoszyna na krotoszyńskim Rynku zajęły lokalne zespoły hip-hopowe i rockowe. Wieczorem wystąpił Andrzej Cierniewski.
[wiecej]

SZUKAMY DZIEWCZYNY MIESIĄCA
Masz piękny uśmiech, wdzięk, co najmniej 16 lat? Jeśli tak, przyślij nam swoje zdjęcie i krótką notkę o sobie. Szukamy Dziewczyny Miesiąca.
[wiecej]

KSIĘŻA KONTRA POLICJANCI
Emocjonujący przebieg miał niecodzienny mecz piłkarski, rozegrany w minioną niedzielę na krotoszyńskim stadionie. W spotkaniu, zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, zmierzyli się księża i policjanci.
[wiecej]

DO GÓRY NOGAMI – ARTYSTA CZY PIJAK
Nie piszę o wchodzeniu do Europy. Po żenującym sobotnim expose niejakiego Millera sądzę, że tegoroczne dni 1 – 3 maja to wcale nie obchody zakończenia integracji, ale raczej święto radości z okazji odejścia w polityczny niebyt najbardziej zarozumiałego i bezczelnego oraz najmniej fachowego i samokrytycznego premiera III RP.
[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w tym, że stał się dzień historyczny, oto do Unii weszliśmy. Rzeczywiste skutki tego wydarzenia poznają zapewne dopiero nasze dzieci i wnuki.
[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
<< 469 470 471 472 473 474 475