Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 


PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ…
ARKA NOEGOREKLAMA 
KASA RADNYCH
Najbogatszym radnym w Krotoszynie jest ponownie Dariusz Rozum, a wśród radnych powiatowych prym wiedzie Grzegorz Motylewski. Dziś publikujemy niektóre wybrane z oświadczeń majątkowych samorządowców dane. Za tydzień kolejna ich porcja.
[wiecej]

PODPALIŁ WŁASNĄ STODOŁĘ
Spalona stodoła, maszyny rolnicze, skoda fabia i fiat 126 p – to bilans strat po pożarze prywatnego gospodarstwa w Zalesiu Wielkim, oszacowanych wstępnie na 160 tys. zł. Wszystko wskazuje na to, że podpalaczem był właściciel.
[wiecej]

BIERNACKI KUPIŁ BROWAR
Upadły browar w Krotoszynie wraz z maszynami i urządzeniami kupiły Zakłady Mięsne Biernacki. Syndyk Paweł Miłek dzięki temu mógł zapłacić gminie Krotoszyn 400 tysiące złotych z tytułu zaległego podatku od nieruchomości.
[wiecej]

TO NIE ATAK, TO ALARM!
Nie mamy zamiaru nikogo atakować, ale chcemy zwrócić uwagę na problem, z jakim boryka się duża grupa niepełnosprawnych mieszkańców Krotoszyna – mówi Jolanta Borska z Warsztatu Terapii Zajęciowej. Powstała grupa inicjatywna, która chce zmniejszyć liczbę barier architektonicznych w miejscach publicznych stolicy naszego powiatu.
[wiecej]

WYRZUTNIA NA ZAKRĘCIE
Na powiatowej drodze prowadzącej z Rozdrażewka do Różopola o wypadek nietrudno. Pod samym Rozdrażewkiem widać w jezdni spore zagłębienie. Powstało z powodu częściowego ugięcia mostka, pod którym przepływa rzeczka.
[wiecej]

ZNOWU PODWYŻKA OPŁAT ZA WODĘ I ŚCIEKI!
W Krotoszynie szykuje się kolejna podwyżka opłat za wodę i odprowadzanie ścieków. 21 kwietnia Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej złożyło gminie (czyli – właścicielowi firmy) propozycje urealnienia cen.
[wiecej]

STULECIE TOMNICKICH STRAŻAKÓW
Z okazji 100-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Tomnicach społeczny komitet fundacji sztandaru zorganizował 9 maja na boisku sportowym w Kobiernie jubileuszową uroczystość.
[wiecej]

TRABANT INTEGRUJĄCY
9 maja na boisku Szkoły Podstawowej w Benicach młodzież polska i niemiecka (z zaprzyjaźnionej szkoły w Dierdorfie) zasadziła dwa drzewka – znak przyjaźni. Farbami w spraju młodzi pomalowali trabanta.
[wiecej]

URODZINOWE ÓSEMKI
Rozmowa z Jerzym Rędzikowskim – dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 8 w Krotoszynie.
[wiecej]

MEDALOWI BRACIA
Robert Paczków – złoto, Mirek – brąz. To medalowy plon z Mistrzostw Europy w sumo, które odbyły się 9 maja w węgierskim mieście Szolnok.
[wiecej]

PIAST LEPSZY W OKRĘGOWYM FINALE
Trwający sezon jest niezwykle pomyślny dla piłkarskich seniorów kobylińskiego Piasta. Nie dość, że bardzo wcześnie, bo już praktycznie po rundzie jesiennej, kobylinianie zapewnili sobie czwartoligowy awans, to jeszcze, pokonując 3 maja Astrę, wygrali finał okręgowy Pucharu Polski.
[wiecej]

SZUKAMY DZIEWCZYNY MIESIĄCA!
Masz piękny uśmiech, wdzięk, co najmniej 16 lat? Jeśli tak, zgłoś się do redakcji Rzeczy, zrobimy Ci zdjęcie. Może to Ty zostaniesz Dziewczyną Miesiąca!
[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w bezduszności. Jak wszyscy zapewne wiedzą, Telekomunikacja Polska wydała krocie na ułatwienie klientom kontaktów z firmą.
[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ… ARKA NOEGO

[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
<< 470 471 472 473 474 475 476