Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 REKLAMA

 
O KROK OD TRAGEDII!
Krotoszynianie mieszkający na peryferiach miasta przy ulicy Ostrowskiej, na co dzień stykają się z poważnym problemem. Jest nim brak chodników na poboczu ruchliwej drogi.
[wiecej]

PRACA TYLKO DLA SWOICH
Praca stała się towarem, i to towarem ekskluzywnym, bo trudno osiągalnym, zwłaszcza w rejonach z wysoką stopą bezrobocia, do których należy i nasz powiat. Toteż nierówne szanse przy staraniach o ten towar szczególnie bulwersują.
[wiecej]

STANIE POMNIK PAPIEŻA
Parafia św. Andrzeja Boboli w Krotoszynie postawi pomnik Janowi Pawłowi II. Monument, który stanie przed świątynią na początku października br., będzie miał 2,4 metra wysokości. Sfinansują go wierni dobrowolnymi datkami. – Koszty będą znaczne – odpowiedział krótko proboszcz parafii ks. Sylwester Stempin, zapytany o cenę.
[wiecej]

CUKROWNIA TO PRZESZŁOŚĆ
Cukrownia Zduny nie istnieje – dziś to tylko zakład wchodzący w skład Cukrowni Gniezno. Firma nie ma już osobowości prawnej, numerów NIP i Regonu ani własnego konta bankowego. – Żadne decyzje tutaj nie zapadają – mówi Mirosław Chmielarczyk, przewodniczący NSZZ Pracowników Cukrowni Zduny (nadal, zgodnie ze związkowym statutem, pełni taką funkcję).
[wiecej]

KASA RADNYCH (2)
W zeszłym tygodniu podsumowaliśmy zeznania majątkowe radnych gminy Krotoszyn i radnych powiatowych. Dziś najciekawsze dane z oświadczeń złożonych przez radnych z Koźmina, Kobylina i Rozdrażewa.
[wiecej]

NAWIJAMY O TYM, CO NAS BOLI
Wywiad z Siwym i Paczkosiem – członkami hip-hopowego zespołu Jeden Osiem L, który w ostatnią sobotę w strugach deszczu wystąpił na festynie Szkoły Podstawowej nr 8 w Krotoszynie.
[wiecej]

SUMO – SPORT JEDNEGO BŁĘDU
Rozmowa z Robertem Paczkowem – mistrzem świata i Europy w sumo.
[wiecej]

TWÓJ SPRZEDAWCA
Spotykasz go każdego dnia idąc po bułki do spożywczego lub robiąc zakupy w innym sklepie, który chętnie odwiedzasz. Jest miły, uśmiechnięty, zawsze chętnie doradzi. Lubi z Tobą porozmawiać. To Twój sprzedawca.
[wiecej]

PYSZNA SPRAWA CEPELINÓW
Rozmowa z wilnianką Mirosławą Siemaszko – odbywająca praktykę zawodową w krotoszyńskiej restauracji Ratuszowa.
[wiecej]

SZUKAMY DZIEWCZYNY MIESIĄCA!
Masz piękny uśmiech, wdzięk, co najmniej 16 lat? Jeśli tak, zgłoś się do redakcji Rzeczy, zrobimy Ci zdjęcie. Może to Ty zostaniesz Dziewczyną Miesiąca!
[wiecej]

DO GÓRY NOGAMI – KTO MA DOŚĆ WOLNOŚCI
Czy papież – Polak jest idolem? To dziwne pytanie pojawia się po tym, jak jedno z czasopism – tych, jakby to powiedzieć, łatwiejszych – użyło plakatu z Ojcem Świętym jako dodatku do swego kolejnego numeru.
[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w tym, że w niedzielę obradował w stolicy kongres International Press Institute, największej międzynarodowej organizacji broniącej wolności słowa i standardów dziennikarskich.
[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
<< 471 472 473 474 475 476 477