Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 


MŁODY CZŁOWIEKU – MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!
DZIŚ RZECZ MŁODYCH, A W NIEJ M.IN. NAŁOGOWY GRACZ, MODA NA SOLARIUM, ŚWIRY SĄ WŚRÓD NAS!REKLAMA

 
NA TARGOWISKU BIORĄ W ŁAPĘ?
Z informacji uzyskanych od Czytelników Rzeczy, a także z naszych obserwacji wynika, że niektórzy inkasenci opłat targowych biorą od handlowców z krotoszyńskiego targowiska mniejsze niż powinni kwoty. Jednak pieniądze te nie trafiają do kasy urzędu.
[wiecej]

W MARKETACH KRADNĄ
Towar chowają w kieszeniach, pod bluzkami, w skarpetach... Kradzieże w sklepach samoobsługowych zdarzają się nagminnie. Problem ten występuje w większości krotoszyńskich marketów.
[wiecej]

BEZPAŃSKIE PSY ATAKUJĄ!
W sobotę 8 maja na ulicy Boruty w Kobylinie dwa bezpańskie psy zaatakowały rowerzystkę Arletę Elias. – Jechałam na cmentarz z kwiatami na bagażniku, gdy te psy mnie napadły i pogryzły – mówi poszkodowana.
[wiecej]

BURMISTRZ NIE WIE, CO PODPISUJE?
Jeden z Czytelników zauważył, że na wszystkich obwieszczeniach o obwodach do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego jest błąd. Poważny błąd.
[wiecej]

(BEZ)RADNI W SPRAWIE WODY I ŚCIEKÓW
Oto najlepszy dowód na bezsensowność polskiego prawa: radni głosują nad nowymi cenami za wodę i ścieki, chociaż ich wola i tak nie ma żadnego znaczenia.
[wiecej]

KOMU STYPENDIUM OD GMINY?
W przyszłym roku szkolnym najzdolniejsi uczniowie prowadzonych przez gminę Krotoszyn szkół podstawowych i gimnazjów będą mogli liczyć na stypendia – edukacyjne, sportowe i artystyczne.
[wiecej]

SZUKAJĄ GAZU I ROPY
Na terenie gminy Koźmin firma Geofizyka z Krakowa prowadzi badania, mające na celu stworzenie mapy umożliwiającej poszukiwania ropy naftowej oraz gazu ziemnego. Rolnicy uważają, że prace powinny być prowadzane nie teraz, ale po żniwach.
[wiecej]

QUO VADIS, KROTOSZYNIE?
Szerokie grono osób razem z ekspertami z Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Studiów Samorządowych z Poznania rozpoczęło pracę nad strategią rozwoju miasta i gminy Krotoszyn.
[wiecej]

ZGNILIZNA JEST WSZĘDZIE
Rozmowa z goszczącym w Krotoszynie Janem Kułakowskim – kandydatem do europarlamentu.
[wiecej]

RZECZ MŁODYCH – TO TAKI MÓJ BZIK!!!
Ponad 70 płyt CD, 20 koszulek, 10 kaset wideo, 5 plecaków, 2 radiomagnetofony z kompaktem, 2 discmany, telefon komórkowy – to tylko niektóre nagrody zdobyte przez Marcina Bzdęgę, który od siedmiu lat regularnie, kilka razy w tygodniu, bierze udział w różnorakich konkursach radiowych, telewizyjnych, internetowych i prasowych.
[wiecej]

RZECZ MŁODYCH – BYĆ ALBO NIE BYĆ (OPALONYM)…?
Każda dziewczyna chce wyglądać jak najlepiej. Ćwiczy w siłowni, chodzi na basen, korzysta z solarium. Ten sposób opalania jest wciąż modny, a korzystają z niego także mężczyźni...
[wiecej]

ENERGETYCZNY PUNK I BRUDNE GITARY
Raz w miesiącu Krotoszyński Ośrodek Kultury organizuje granie niezależnych kapel pod nazwą Koncerty (nie)potrzebne. Przewrotność tytułu imprezy bierze się z chęci zaprezentowania słuchaczom muzyki, która mimo docenienia w środowiskach opiniotwórczych (prasa branżowa, kluby muzyczne), nie jest grana w komercyjnych stacjach radiowych, gdzie króluje wszechobecny, tani pop.
[wiecej]

WIATR ROZDAWAŁ KARTY
W ostatnią sobotę zorganizowano w Krotoszynie po raz dziewiąty mistrzostwa świata w rzucie beretem. Karty rozdawał... wiatr.
[wiecej]

LISTY DO RZECZY
Ostatnio dość głośno o pomniku Jana Pawła II, który ma stanąć na dziedzińcu kościoła św. Andrzeja Boboli przy ul. Popiełuszki. Jest również propozycja, aby zmienić nazwę placu Wolności na plac Jana Pawła II.
[wiecej]

TWÓJ SPRZEDAWCA
Spotykasz go każdego dnia, idąc po bułki do spożywczego lub robiąc zakupy w innym sklepie, który chętnie odwiedzasz. Jest miły, uśmiechnięty, zawsze chętnie doradzi. Lubi z Tobą porozmawiać, zapyta, co słychać. To Twój sprzedawca.
[wiecej]

DO GÓRY NOGAMI – PAMIĘTNIK ZNALEZIONY W WYKOPACH
Środa, 19 maja 2004 r. – Tata wrócił z pracy strasznie zły. Wjechał samochodem w ulicę Kościuszki. Ona jest teraz zamknięta dla ruchu, bo w dzień trwają na niej jakieś potężne wykopy (swoją drogą muszę iść to zobaczyć).
[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w pierwszych polskich wyborach do europarlamentu. Powoli nasze miasta i miasteczka zaczynają odwiedzać mniej czy bardziej dostojni kandydaci.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
<< 472 473 474 475 476 477 478