Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 


WEWNĄTRZ NUMERU
RZECZ
BUDOWLANA
DOM I WNĘTRZEREKLAMA 
MĘCZENNIK NIEGODNY ULICY?
W lutym 2003 r. krotoszyńscy radni zdecydowali o przemianowaniu wiodącej do kościoła pw. św. Andrzeja Boboli ul. Lipowej na ks. Popiełuszki. Z tą decyzją nie pogodzili się mieszkańcy budynku opatrzonego numerem 6 – jedyni na tej ulicy. Jest ich – dorosłych – siedmioro. Na ubiegłotygodniowym posiedzeniu Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu stwierdził nieważność zaskarżonej uchwały.
[wiecej]

LEKARZ ZWOLNIONY
Ponad trzy godziny trwało spotkanie pracowników i kierownictwa kobylińskiej przychodni z udziałem burmistrza i sekretarza gminy. Toczyło się przy zamkniętych drzwiach.
[wiecej]

KARA DLA BEZROBOTNYCH
To tragiczny paradoks: ubiegłoroczne – niewielkie wprawdzie, ale jednak – obniżenie bezrobocia w naszym powiecie poskutkowało... skróceniem o pół roku okresu wypłacania bezrobotnym zasiłku.
[wiecej]

ŚMIERDZĄCA NIESPODZIANKA
Okres wiosenno-letni to dla dzieci wymarzony czas, przychodzi bowiem pora spacerów i harców na placach zabaw. Maluchy uwielbiają zabawę w piasku, ale czy to na pewno bezpieczne? Stan sanitarny krotoszyńskich piaskownic nie był badany od ponad półtora roku.
[wiecej]

FOTEL ZYGMUNTA KAŁUŻYŃSKIEGO
23 maja Zygmunt Kałużyński otrzymał od swoich wielbicieli z Krotoszyna duplikat fotela stojącego na jego cześć w kinie Przedwiośnie. Okazją do jego wręczenia była obecność pana Zygmunta na 49 Międzynarodowych Targach Książki w Sali Kongresowej, gdzie podpisywał swoją najnowszą książkę.
[wiecej]

NIEBEZPIECZNA ULICZKA
Uliczka łącząca Łacnową z osiedlem mieszkaniowym położonym w południowej części Zdun należy do najbardziej niebezpieczniejszych w mieście – za sprawą nagannej jakości nawierzchni. Mieszkańcy od lat czekają na jej modernizację.
[wiecej]

NADSTAWEK KONTENERAMI STOI
To swoisty paradoks, że firma Mroncz-Nadstawek z Krotoszyna jest bardziej znana w innych regionach Polski niż na naszym lokalnym rynku. Przedsiębiorstwo Wojciecha Nadstawka sprzedaje i wynajmuje kontenery budowlane.
[wiecej]

POTRÓJNE SZCZĘŚCIE PAŃSTWA GOHLÓW
Do fotografii siadają tak samo, jak robią to na co dzień: mama w środku, Kinga po lewej, Jarek po prawej, Łukasz zajmuje ulubione miejsce na maminych kolanach.
[wiecej]

PRZEZ RYBĘ DO NIEBA…
Już po raz ósmy w wigilię Zesłania Ducha Świętego na polach lednickich, pod Bramą Trzeciego Tysiąclecia, spotkali się młodzi, aby zamanifestować swoją wiarę i przynależność do Jezusa. W tym roku było ich 160 tys.
[wiecej]

PRZYŁÓŻ WARY I PIERDŹ!
Rozmowa z Wojtkiem Sempińskim – muzykiem i twórcą instrumentów etnicznych.
[wiecej]

SUMITKI Z KOBYLINA NAJLEPSZE W KRAJU
Hala widowiskowo-sportowa Rokita w Brzegu Dolnym stała się 23 maja areną pasjonujących pojedynków sumitów. W godzinach przedpołudniowych zorganizowano Mistrzostwa Polski kadetów i kadetek, zakończone dużym sukcesem zawodników UKS Samson z Kobylina.
[wiecej]

TWÓJ SPRZEDAWCA
Spotykasz go każdego dnia, idąc po bułki do spożywczego lub robiąc zakupy w innym sklepie, który chętnie odwiedzasz. Jest miły, uśmiechnięty, zawsze chętnie doradzi. Lubi z Tobą porozmawiać, zapyta, co słychać. To Twój sprzedawca.
[wiecej]

DZIEWCZYNA MIESIĄCA!
Dziewczyną Maja została Małgorzata Pietrzak. Dziś pierwsza kandydatka na Dziewczynę Czerwca.
[wiecej]

DO GÓRY NOGAMI – NASZE PIER…LENIE
Jarocinianie mają nowy plac: plac Festiwalu Muzyki Rockowej. I słusznie! Nigdy już chyba to miasto nie doczeka się takiej wizytówki-symbolu i takiej promocji jak ta, którą na początku lat 80. wymyślił Walter Chełstowski, przekształcając lokalny, mało znany przegląd mało ambitnej piosenki w jedną z największych awangardowych imprez muzycznych w Europie.
[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w tym, że dzisiejszy temat nie po raz pierwszy zajmuje to miejsce gazety. Właśnie dlatego pan Marek Sekula, na wniosek którego Wojewódzki Sąd Administracyjny orzekł w zeszłym tygodniu nieważność uchwały krotoszyńskiej Rady Miejskiej, zmieniającej nazwę ul. Lipowej na ks. Popiełuszki, nie bardzo chciał ze mną rozmawiać.
[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
<< 473 474 475 476 477 478 479