Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 


DNI KOŹMINA – WSPANIAŁA IMPREZAREKLAMA

 
BYŁ Z LEPPEREM W MOSKWIE
Cieszkowianin Piotr Kozłowski, poseł Samoobrony, zatelefonował do redakcji z uwagami na temat gminy, w której mieszka, jego zdaniem – źle zarządzanej. W czasie rozmowy stwierdził, że duża część polskiego społeczeństwa jest skrajnie nieodpowiedzialna, bo nie bierze udziału w wyborach samorządowych. Przyczyn tego zjawiska nie widzi jednak w zniechęceniu, na które wpływ mają m.in. nieparlamentarne zachowania parlamentarzystów. Zaprosiłam go do redakcji, aby uzasadnił swoją opinię i ustosunkował się do niektórych innych, interesujących naszych Czytelników, spraw.
[wiecej]

DROŻYZNA NA STACJACH PALIW
Za drogo, wolę tankować w innym mieście – mówi kierowca z Krotoszyna. Cena benzyny i oleju napędowego na miejscowych stacjach paliw jest wyższa niż w okolicy – Ostrowie, Miliczu czy Rawiczu. Niektórzy wprost mówią o zmowie właścicieli stacji, ich zdaniem dyktujących zawyżone ceny.
[wiecej]

ZDEWASTOWALI GRÓB KSIĘDZA
W sobotnie przedpołudnie do redakcji zadzwoniła oburzona mieszkanka Kobierna. – Przyjedźcie i zobaczcie, co zrobili z grobem księdza Bieli! – mówiła.
[wiecej]

SKANDALICZNY INCYDENT W REDAKCJI
Przed dwoma tygodniami zamieściliśmy na łamach Rzeczy tekst zatytułowany Na targowisku biorą w łapę. Pisaliśmy o procederze wyjątkowo nagannym, który zaobserwowaliśmy już w pierwszym miesiącu pobierania opłat targowych przez gminę. Przypomnijmy: wcześniej zajmowała się tym PSS Społem, z czego nie byli zadowoleni ani handlujący, ani samorząd.
[wiecej]

SKRZYNKA PEŁNA ULOTEK
Każdego dnia listonosze z rejonu działania krotoszyńskiego obwodu pocztowego roznoszą tysiące tzw. druków bezadresowych. Nie wszyscy chcą je otrzymywać. Co powinni zrobić?
[wiecej]

UGODA Z GMINĄ ŻYDOWSKĄ
Podczas rozprawy sądowej w Warszawie (10 maja) doszło do porozumienia między Kobylinem a Związkiem Gmin Wyznaniowych Żydowskich RP. Związek otrzymał jedną, a nie – jak chciał – trzy działki. Zamierza ją sprzedać.
[wiecej]

BIERNACKI BĘDZIE INWESTOWAŁ
Zakłady Mięsne Biernacki, nabywca krotoszyńskiego browaru, otworzyły w zeszłym tygodniu sklep sieci Delikatesy. Firma kupiła niedawno całe upadłe przedsiębiorstwo i zamierza dalej inwestować w Krotoszynie.
[wiecej]

DNI KOŹMINA – WSPANIAŁA IMPREZA
Chociaż koźminiacy zdążyli się już przyzwyczaić, iż Dni Koźmina to nie tylko ogromne wydarzenie na skalę gminy czy nawet powiatu, to jednak tegoroczne, trwające od 4 do 6 czerwca, przebiły wszystkie poprzednie i pod względem gwiazd, jakie gościły w tym mieście, i także pod względem liczby publiki biorącej w nich udział.
[wiecej]

CHCEMY SIĘ DOBRZE BAWIĆ
Wywiad z Bartkiem Królikiem – basistą i wokalistą zespołu Sistars, który 6 czerwca zagrał koncert w ramach obchodów Dni Koźmina.
[wiecej]

TAKIE SAME ŚWINIE JAK KOMUNIŚCI
Rozmowa z Krzysztofem Skibą – liderem grupy Big Cyc.
[wiecej]

BIADKI ROZŚPIEWANE
Dziesiąty już, więc jubileuszowy, Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej w Biadkach był elementem trzydniowego maratonu. Poprzedniego dnia tamtejsza szkoła podstawowa gościła uczestników powiatowego piłkarskiego turnieju chłopców, następnego zorganizowała całodzienny Festyn na Szkolnej.
[wiecej]

MALUCHY PODPOWIADAŁY LEKTOROM
Cała Polska czyta dzieciom, robią to także krotoszynianie. Wszak czytanie rozwija, pobudza wyobraźnię, czyni ciekawym świata i otwartym na ludzi.
[wiecej]

JUBILEUSZOWY KROTOS
6 czerwca już po raz XXV odbył się Bieg Krotosa. Jego zwycięzcą został faworyt – doświadczony i znany w kraju Dariusz Kruczkowski z Gniezna.
[wiecej]

TWÓJ SPRZEDAWCA
Spotykasz go każdego dnia, idąc po bułki do spożywczego lub robiąc zakupy w innym sklepie, który chętnie odwiedzasz. Jest miły, uśmiechnięty, zawsze chętnie doradzi. Lubi z Tobą porozmawiać, zapyta, co słychać. To Twój sprzedawca.
[wiecej]

DO GÓRY NOGAMI – JAK ŚMIESZNY CYRK!
Następni dwaj Polacy zginęli w Iraku. Wiem, że teraz napiszę coś niepopularnego, ale biorę na siebie całą odpowiedzialność za poniższe pytanie. A pytanie to brzmi: ludzie, co my tam właściwie robimy – w tym odległym, zupełnie obcym nam kraju, w którym w dodatku nas nie chcą?
[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w historycznych, pierwszych wyborach do europarlamentu, zaplanowanych na najbliższą niedzielę. Tego samego dnia eurodeputowanych wybierać będą mieszkańcy większości państw UE. Najdłużej, bo aż do 22.00, lokale wyborcze czynne będą we Włoszech, na Słowacji i w Polsce.
[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]

DNI KOŹMINA – WSPANIAŁA IMPREZA
Chociaż koźminiacy zdążyli się już przyzwyczaić, iż Dni Koźmina to nie tylko ogromne wydarzenie na skalę gminy czy nawet powiatu, to jednak tegoroczne, trwające od 4 do 6 czerwca, przebiły wszystkie poprzednie i pod względem gwiazd, jakie gościły w tym mieście, i także pod względem liczby publiki biorącej w nich udział.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
<< 474 475 476 477 478 479 480