Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 

REKLAMA

 
PUSZCZALSKIE MAŁOLATY
Często, szczególnie wśród młodych ludzi, słyszy się o nieletnich dziewczynach – licealistkach, a nawet uczennicach gimnazjum, które oddają swoje ciało za pieniądze, narkotyki lub po prostu czyjąś akceptację. Kim są? Wbrew pozorom nie pochodzą z rodzin patologicznych.
[wiecej]

UŻYWKI Z ZACHODU WARTE ZACHODU?
Polacy jeżdżą po samochody na Zachód, natomiast dealerzy z Zachodu przyjeżdżają po nie do Polski. Pierwsi jadą po używane samochody, a drudzypo nowe do salonów – mówi Jarek, pracownik firmy z naszego powiatu, zajmującej się sprowadzaniem samochodów z zagranicy. – Każdy na tym interesie zyska, kupi taniej sprzeda drożej, a i tak klient będzie zadowolony.
[wiecej]

ZNAJDĄ SIĘ ODWAŻNE? – MOKRA MISS
Piękne dziewczęta w kusych bluzeczkach, chętnie prezentujące swoje wdzięki – o tym marzą organizatorzy wyborów miss mokrego podkoszulka. Konkurs odbędzie się 1 sierpnia na krotoszyńskim basenie przy ul. Ogrodowskiego.
[wiecej]

SZUKAM PRACY ZA GRANICĄ
Po 1 maja w Powiatowym Urzędzie Pracy pojawia się sporo osób zainteresowanych zatrudnieniem poza granicami Polski. Na razie, przynajmniej w Krotoszynie, jest to raczej śledzenie rozwoju sytuacji niż rzeczywisty wielki boom wyjazdowy.
[wiecej]

ROBALE ZEŻRĄ ORLĘ?
Na półtorakilometrowym poboczu odcinka drogi z Orli do Polskich Olendrów drzewa są ogołocone z liści. To efekt działania wyjątkowo przykrego owada, który z dnia na dzień żeruje bliżej Orli.
[wiecej]

NOWY SUPERMARKET?
W Krotoszynie od paru miesięcy mówi się o budowie kolejnego supermarketu. Miałby on powstać przy ul. Kobylińskiej w miejscu pawilonu należącego do Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska. Kierownictwo GS-u nie udziela żadnych informacji w tej sprawie. Pewnym natomiast jest, że firmy, które dotychczas korzystały z tego pomieszczenia dostały wypowiedzenie najmu, a sam budynek został zburzony.
[wiecej]

STRAŻACY KONTRA… KĄŚLIWE OWADY
Ich gniazda mogą być wszędzie – na poddaszach, przy rynnach, na drzewach. Mowa o osach, pszczołach i szerszeniach. Przysparzają pracy strażakom.
[wiecej]

BUŁGARIA WRACA DO ŁASK
Piękną mamy jesień tego lata – mawiają zniechęceni nieprzychylna aurą krotoszynianie. Chciałoby się zapakować walizki i wyruszyć tam, gdzie ciepło. Tyle, że stać na to jedynie nielicznych. Jeśli już wyjeżdżamy za granicę, to dokąd? – to pytanie zadaliśmy przedstawicielom miejscowych biur podróży.
[wiecej]

SIWKI I PRAWDZIWKI…
Tegoroczne lato rozczarowuje niemal wszystkich, ale nie grzybiarzy. Dzięki padającym nieustannie deszczom, w lasach naszego powiatu zaczęły się pojawiać smakowite prawdziwki, podgrzybki, maślaki, kurki, siwki i kozaki.
[wiecej]

MLEKO PROSTO OD KOZY
W naszym powiecie, jak przystało na regon silny rolniczo, prawo obywatelstwa mają wszystkie gatunki zwierząt gospodarskich. Oprócz tych stanowiących trzon produkcji rolnej, takich jak trzoda chlewna i bydło, hodowane są konie, owce, a nawet kozy.
[wiecej]

DOBRY FUTBOL NA FABRYCZNEJ
Zespół A Seree he triumfował w III turnieju piłki nożnej amatorów Fabryczna Małecki Cup 2004. W ten sposób obronił zdobyte przed rokiem mistrzostwo.
[wiecej]

GOSIA ZNÓW NAJLEPSZA
Kolejny sukces na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym skrzatów (zawodników do lat 12) w tenisie ziemnym odniosła Gosia Kornek.
[wiecej]

ZRZUCIŁYŚMY 50 KILOGRAMÓW!
Rozmowa z Wiesławą Kasprzak – zdunowianką prowadzącą grupę wsparcia dla osób z nadwagą.
[wiecej]

TWÓJ SPRZEDAWCA
Spotykasz go każdego dnia, idąc po bułki do spożywczego lub robiąc zakupy w innym sklepie, który chętnie odwiedzasz. Jest miły, uśmiechnięty, zawsze chętnie doradzi. Lubi z Tobą porozmawiać, zapyta, co słychać. To Twój sprzedawca.
[wiecej]

DO GÓRY NOGAMI – TEN ZBOCZENIEC…
Nie myślałem, że znów wrócę do tematu polskiej pedofilii, przerabianej ostatnio do znudzenia przez media (i nie tylko). Ale muszę – po tym, jak przerażony przeczytałem pewien artykuł.
[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w seksie. W dzisiejszych czasach młodzież bardzo szybko rozpoczyna współżycie, co już powoli przestaje dziwić. Dla niektórych nastolatek jednak uprawianie seksu jest jak sport. Sport niemal wyczynowy. Robią to z byle kim, byle gdzie, byle jak najczęściej. Chłopak, który chce przelecieć taką dziewczynę, nie musi zadawać sobie trudu. W dużych klubach jest mnóstwo puszczalskich czy blachar – jak są określane w slangu młodzieżowym.
[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
<< 480 481 482 483 484 485 486