Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 


DUŻO GARBUSÓW I MUZYKI!
REKLAMA

 
ŚMIERĆ I ŁZY
Śmiertelny wypadek drogowy, morderstwo, samobójstwo. Ludzkie tragedie. Ktoś musi przekazać rodzinie straszną wieść o śmierci, przynosząc przerażenie, łzy, szok.
[wiecej]

ZGINĄŁ PRZYGNIECIONY ZBOŻEM
55-letni mieszkaniec Sulmierzyc zginął w wypadku we własnym gospodarstwie. 6 sierpnia około 21.25, w trakcie składowania zboża w pomieszczeniu gospodarczym, zawalił się na niego betonowy strop. Obrażenia były tak poważne, że mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala powiatowego w Krotoszynie. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa.
[wiecej]

DOBRE ŻNIWA, WYSOKIE PLONY
Rolnicy mogą być zadowoleni. Tegoroczne plony są wysokie, a pogoda sprzyja pracom żniwnym.
[wiecej]

NIE WSTYDZĘ SIĘ NAGOŚCI
Rozmowa z osiemnastoletnią Roksaną Junik – zwycięzczynią konkursu miss mokrego podkoszulka, zorganizowanego w ubiegłym tygodniu przez krotoszyński Ośrodek Sportu i Rekreacji.
[wiecej]

KONIEC MLEKA W KONWIACH
Wiosną tego roku Nutricia Polska (właściciel dawnej spółdzielni mleczarskiej w Krotoszynie) rozpoczęła rozbudowę zakładu w Opolu, gdzie mieści się polska centrala firmy. W ramach inwestycji powstaną dwa nowe budynki produkcyjne oraz laboratorium kontroli jakości. Rozbudowa ma duży związek z rozwojem zakładu w Krotoszynie.
[wiecej]

BĘDĄ GRZEBAĆ W DURZYNIE
Na około 5 lat, według różnych szacunków, przewiduje się, że starczy miejsc na cmentarzu parafialnym przy ul. Raszkowskiej w Krotoszynie. Gdzie więc później będą chowani nasi mieszkańcy? Miasto przymierza się do wykupu kilku hektarów gruntów w pobliskim Durzynie.
[wiecej]

ŚWIT CZY ZMIERZCH?
Przy braku kulturalnych rozrywek w mieście, organizacja Juwenis chciałaby stworzyć mini – centrum kultury w kobylińskim kinie. Dzierżawcą obiektu jest jednak osoba prywatna, która nie chce zrezygnować z prowadzenia kina.
[wiecej]

KMIECIK SZEFEM POLSKICH LIONÓW!
Krotoszynianin Janusz Kmiecik został nowym Gubernatorem Międzynarodowego Stowarzyszenia Klubów Lions w Polsce. Jego kadencja potrwa rok – od lipca 2004 roku do czerwca 2005 roku.
[wiecej]

DUŻO GARBUSÓW I MUZYKI
Od piątku do niedzieli w Koźminie Wielkopolskim znowu dużo się działo. Blisko 100 volkswagenów garbusów z całej Polski odwiedziło to miasto. Poza tym na scenie ustawionej na boisku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych wystąpiło pięć bardzo dobrych kapel.
[wiecej]

SUKCES GOOD GOD
Krotoszyński zespół Good God otrzymał drugą nagrodę na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej w Gostyniu, przebiegającym pod hasłem: Poczuj święty rytm.
[wiecej]

KU PAMIĘCI – KU PRZESTRODZE
W przedostatni weekend wielką, ogólnopolską imprezą muzyczną, konkurencyjną dla propagowanej przez media masówki Jurka Owsiaka, Przystanku Woodstock, był Festiwal Muzyczny im. Ryszarda Riedla, zorganizowany w dziesiątą rocznicę śmierci tego wokalisty – w Tychach, rodzinnym mieście patrona imprezy. Także w tym wydarzeniu uczestniczyli reprezentanci Krotoszyna.
[wiecej]

BLOK JAK MALOWANY!
Od dziesięciu lat mieszkam na osiedlu Dąbrowskiego, i dotąd uważałam, że są to najładniejsze bloki w mieście, mają specyficzny charakter i klimat. Niestety to, co przez ostatnie lata robi z nimi Krotoszyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa z każdym dniem ujmuje im uroku – uważa jedna z lokatorek. Czy obowiązkiem administratora jest uzgodnienie z mieszkańcami na jaki kolor zostanie pomalowany ich budynek? KSM twierdzi, że nie, ale przecież to właśnie mieszkańcy finansują remonty...
[wiecej]

TWÓJ SPRZEDAWCA
Spotykasz go każdego dnia, idąc po bułki do spożywczego lub robiąc zakupy w innym sklepie, który chętnie odwiedzasz. Jest miły, uśmiechnięty, zawsze chętnie doradzi. Lubi z Tobą porozmawiać, zapyta, co słychać. To Twój sprzedawca.
[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w tym, że – jak już donosiliśmy – młodzież zamieszkująca niektóre polskie gminy i powiaty (także krotoszyński) otrzymywać będzie stypendia z Europejskiego Funduszu Społecznego. Chodzi o wyrównywanie szans edukacyjnych. O to, by także młodzi z rodzin, w których sto razy ogląda się każdy grosz, nie rezygnowali z nauki.
[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
Nasza galeria zdjęć
<< 483 484 485 486 487 488 489