Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne | [ napisz do nas ]  
 


DOJRZEĆ DO GLOBALBEATU?
REKLAMA 
PIWO DLA MAŁOLATA
Nieletni mają bardzo łatwy dostęp do alkoholu. Kupno piwa czy wina w Krotoszynie nie nastręcza żadnych problemów. Sprawdziliśmy to, wysyłając nastolatków, aby spróbowali kupić piwo. Sprzedano im je w sześciu spośród dziesięciu punktów handlowych.
[wiecej]

POŻAR W ŚWIECZKACH
Na około 50 tysięcy złotych wstępnie oszacowano straty po pożarze małej fabryki świec w Chwaliszewie. Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja, która wykluczyła podpalenie. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej.
[wiecej]

RUCH NA RYNKU PRACY
W powiecie krotoszyńskim od początku tego roku systematycznie spada bezrobocie. Widać oznaki ożywienia gospodarczego. Lokalnym liderem na rynku pracy jest Mahle Krotoszyn. W ostatnich miesiącach przedsiębiorstwo to przyjęło ponad 60 osób, które ukończyły kurs przekwalifikowania zawodowego.
[wiecej]

CZY TO BYŁ GWAŁT?
Do dziś nieraz próbuję odtworzyć tamtą noc, minuta po minucie, tylko że wciąż natrafiam na pustkę. Nie umiem sobie tego inaczej wytłumaczyć, jak tylko tym, że czegoś mi dosypał do napoju. Nie pamiętam, kiedy wyszliśmy z dyskoteki i jak znalazłam się przed domkiem. Wiem tylko, że zanim włożyłam klucz do zamka, pomyślałam: „Co ja tu robię?”
[wiecej]

ŚCIÓŁKA JAK PAPIER
W naszych lasach wilgotność ściółki leśnej wynosi od 6 do 10 procent. To prawie taki procent wilgotności, jaki posiada papier. O pożar nietrudno – mówi Robert Rutkowski, rzecznik krotoszyńskiej straży.
[wiecej]

POMPY SZALAŁY, BRAKOWAŁO WODY
W środę i czwartek ciśnienie wody w gminie Krotoszyn gwałtownie spadło, a w niektórych wioskach od środowego wieczoru do czwartkowego rana woda wcale nie leciała z kranów.
[wiecej]

NASI WETERYNARZE NIE PROTESTUJĄ
Rozmowa z Marianem Grządką – szefem Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Krotoszynie.
[wiecej]

LUKSUSÓW NIE BĘDZIE
Trwają prace remontowo – budowlane na dworcu w Kobylinie. Pomieszczenia po kasie biletowej i dyżurce zawiadowcy stacji przerabiane są na mieszkania.
[wiecej]

PIENIĄDZE DLA ROLNIKÓW
Od początku sierpnia rolnicy mogą składać wnioski o renty strukturalne, finansowane głównie z pieniędzy unijnych. Będą one wyższe od obecnych świadczeń rolniczych i wyniosą od 1180 zł do około 2500 zł.
[wiecej]

DOJRZEĆ DO GLOBALBEATU?
Na festiwalu muzyki alternatywnej Globalbeat w Krotoszynie publiczność zobaczyła i usłyszała zespoły prezentujące bardzo szeroką gamę stylów muzycznych. Dźwięki płynęły do odbiorców z trzech scen.
[wiecej]

GRALI JAK W OKRĘGÓWCE
Gramy jak w okręgówce – mówili w przerwie rozegranego w minioną niedzielę meczu kobylińscy działacze. Ich zespół już po pierwszych 45 minutach zdecydowanie prowadził z faworyzowaną Victorią.
[wiecej]

NAJLEPSI RATOWNICY WOPR
Siedmioro ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego wystartowało w trzecich mistrzostwach powiatu. Zawody trwały przez dwa dni minionego weekendu. Wygrał je pewnie Paweł Jaworski.
[wiecej]

ZOSTAŃ MISS LATA!
Masz 18 do 25 lat? Chcesz zostać Miss Lata lub Miss Mokrego Podkoszulka? Koniecznie skontaktuj się z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Miliczu (tel. 071 384 10 59), gdzie otrzymasz szczegółowe informacje.
[wiecej]

TWÓJ SPRZEDAWCA
Spotykasz go każdego dnia, idąc po bułki do spożywczego lub robiąc zakupy w innym sklepie, który chętnie odwiedzasz. Jest miły, uśmiechnięty, zawsze chętnie doradzi. Lubi z Tobą porozmawiać, zapyta, co słychać. To Twój sprzedawca.
[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w niedzielnym Święcie Wojska Polskiego, obchodzonym w rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 r., zwanej też Cudem nad Wisłą.
[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]


Ale numer
Donosiciel kulturalny, pomocne nr telefonów
Horoskop
Nasza galeria zdjęć
<< 484 485 486 487 488 489 490