Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


RZECZ MOTORYZACYJNA!


WEWNĄTRZ NUMERU!

KOLEJNY!

BEZPŁATNY!

DODATEK TEMATYCZNY!

RZECZ MOTORYZACYJNA!


REKLAMA

 
KROTOSZYN PRZECIW GEJOM I LESBIJKOM?
W ostatni piątek 26 krotoszynian – sympatyków Ligi Polskich Rodzin – wystosowało do Ryszarda Grobelnego, prezydenta Poznania, list protestujący przeciwko Marszowi Równoœci. W imprezie tej, która ma się odbyć 20 listopada w stolicy Wielkopolski, wezmą udział m.in. homoseksualiœci. Być może nie byłoby w proteœcie nic dziwnego, gdyby jego autorzy nie wypowiadali się w imieniu wszystkich mieszkańców Ziemi Krotoszyńskiej.
[wiecej]

DYSKOTEKA XXL ZAMKNIĘTA TYMCZASOWO?
Dyskoteka w Kobiernie jest nieczynna. Na drzwiach budynku wisi kartka, że lokal zamknięto do odwołania z powodu remontu. Termin wypowiedzenia umowy najmu mija z końcem 2004 roku. Sołtys wsi nie wyklucza jednak, że dyskoteka w przyszłym roku może zostać ponownie otwarta.
[wiecej]

ZWIERZĘ CIERPIAŁO CZTERY GODZINY!
W jednym z kaniewskich gospodarstw blisko cztery godziny trwał dramat konającego zwierzęcia. Przez ten czas nikt z wzywanych weterynarzy nie chciał mu pomóc.
[wiecej]

RADNY SKAZANY NA PIĘĆ LAT
Na pięć lat więzienia Sąd Rejonowy w Krotoszynie skazał radnego powiatowego – Zygmunta M. z Samoobrony. Mężczyzna oskarżony był o śmiertelne potrącenie rowerzystki i ucieczkę z miejsca zdarzenia we wrześniu 2002 roku. Na odczytaniu wyroku, 5 listopada, nie był obecny.
[wiecej]

TRENER ZASŁABŁ NA MURAWIE
Na początku obecnego sezonu Astra zremisowała w Ostrowie 2:2. W minioną niedzielę, w rozgrywanej awansem pierwszej kolejce rundy wiosennej, krotoszynianie ulegli Ostrovii na własnym boisku 1:3.
[wiecej]

LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE
Po opublikowaniu przez Rzecz tekstu Nie złożył zeznania radny Karol Mazurek zjawił się we wtorek 9 listopada w sulmierzyckim Urzędzie Miejskim w Sulmierzycach z wypełnionym oświadczeniem majątkowym. Spóźnił się... pół roku. W tym czasie nie wypłacano mu diety radnego.
[wiecej]

CZAS ŚWIĄTECZNYCH ZAKUPÓW?
W niektórych placówkach handlowych na terenie naszego powiatu można już dostrzec artykuły ściśle związane z Bożym Narodzeniem, a także pierwsze bożonarodzeniowe dekoracje i promocje. Prawdziwego szału świątecznych zakupów możemy spodziewać się w grudniu.
[wiecej]

KRÓTKO, ALE RZECZOWO!
Na pytania Rzeczy odpowiada podinspektor Karol Budziński – naczelnik sekcji prewencji i ruchu drogowego krotoszyńskiej policji.
[wiecej]

TAM KRÓLUJE RĘKA
W ubiegły wtorek w Zespole Szkół Publicznych odbył się turniej piłki ręcznej klas VI szkół podstawowych z okazji Święta Niepodległości.
[wiecej]

KONCERT RZECZY MŁODYCH! – HIP-HOPOWO, BLUESOWO, DUBOWO…
Tak licznej publiczności nie było w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury od dawna. Koncert zorganizowany przez redakcję Rzeczy Młodych i KOK udał się ze wszech miar. Nie zawiodła gwiazda piątkowego wieczoru – Wszystkie Wschody Słońca.
[wiecej]

SŁOŃCE WSCHODZI OD DZIESIĘCIU LAT
Rozmowa ze słupską grupą Wszystkie Wschody Słońca, która wystąpiła w ubiegły piątek w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury.
[wiecej]

BIAŁA SOBOTA CHIRURGÓW
Do zorganizowania drugiej w tym roku białej soboty skłoniła krotoszyńskich chirurgów wyjątkowo wysoka na naszym terenie zapadalność na schorzenia jelita grubego, w tym nowotwory.
[wiecej]

MODLITWA PRZED ŁOWAMI
13 listopada myśliwi z koźmińskiego koła łowieckiego Dzik uczestniczyli we Mszy św. w kościele pw. św. Marcina w Borzęciczkach, odprawianej w intencji członków koła, ich rodzin a także pomyślnej działalności tej organizacji. Po modlitwie udali się na pierwsze w tym sezonie łowieckim polowanie.
[wiecej]

SIATKARZE PIASTA LIDEREM
W sobotę 6 listopada w Gostyniu odbył się pierwszy turniej ćwierćfinału grupy B klubowej wielkopolskiej ligi młodzików w siatkówce. Pierwszym liderem został krotoszyński Piast.
[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w manifestacjach homoseksualistów. Nie popieram ich, bo są bezsensownym i zazwyczaj dość wulgarnym promowaniem określonych preferencji seksualnych (nawiasem mówiąc – preferencji starych jak świat). Nie bez kozery nazywa się pewne sprawy intymnymi. Są rzeczy, z którymi ludzie się nie obnoszą. Zresztą, po cóż mieliby to robić? Organizowane dotąd w Polsce marsze gejów i lesbijek zawsze w którymś momencie przeradzały się, niestety, w prowokację. Akceptowanie myślących, czujących czy kochających inaczej niż większość to nie to samo, co poparcie dla wyzywających publicznych zachowań.
[wiecej]

KRYMINAŁKI
Między 5 a 8 listopada nieznani sprawcy skradli ze szkółki leśnej w Kuklinowie 100 sztuk krzewów o łącznej wartości 910 zł.
[wiecej]

DONOSICIEL KULTURALNY

[wiecej]

TELEGRAF

[wiecej]

HOROSKOP

[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]

SPRAWDŹ CENY SKUPU!

Ceny kg żywca wieprzowego z podatkiem VAT (5 proc.) z 15 listopada:
[wiecej]