Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


WEŹ UDZIAŁ


W NASZYCH KONKURSACH!


PRZYSYŁAJĄC CIEKAWY PRZEPIS NA ŚWIĄTECZNE SŁODKOŚCI DAJESZ SOBIE SZANSĘ WYGRANIA ZEGARKA CITIZEN LUB ELEGANCKIEJ SREBRNEJ BIŻUTERII,

A TEN, KTO NADEŚLE NAM NAJCIEKAWSZY TOAST NOWOROCZNY, MOŻE WYGRAĆ TELEFON KOMÓRKOWY SAGEM MY X 3-2 NA KARTĘ Z ZESTAWEM STARTOWYM (KOLOROWY WYŚWIETLACZ).

NA LISTY, KARTKI, E-MAILE CZEKAMY DO 17 GRUDNIA.

RZECZ MULTIMEDIALNA!


WEWNĄTRZ NUMERU!

KOLEJNY!

BEZPŁATNY!

DODATEK TEMATYCZNY!

RZECZ MULTIMEDIALNA!


REKLAMA 
AŻ PO GRÓB…
Dwoje martwych nastolatków znaleziono w lesie nieopodal miejscowości Grzmiąca w powiecie szczecineckim. 15-letnia Marta W. i 16-letni Zbigniew Sz. – oboje z Krotoszyna – powiesili się na drzewie. Wybrali śmierć, bo bali się reakcji otoczenia na wieść o ciąży dziewczyny. Krotoszyn jest wstrząśnięty tą tragedią.
[wiecej]

BAROWICZKI W CIESZKOWIE
Fajnie, że przyjechałyście, tylko dlaczego nie ma chłopaków? – takie było pierwsze pytanie dzieci skierowane do Marty, Ani i Eweliny – uczestniczek reality show Bar VIP, które w niedzielę gościły w ośrodku kultury w Cieszkowie.
[wiecej]

KAUFLAND SIĘ PRZYPOMINA
W piątek wyłożono do publicznego wglądu projekt planu zagospodarowania przestrzennego północno – zachodniej części śródmieścia Krotoszyna, ograniczonej ulicami Mickiewicza, Fabryczną, Konstytucji 3 Maja, placem Dworcowym, terenem byłej kolejki wąskotorowej, ul. Klemczaka, Benicką, Masłowskiego.
[wiecej]

CHORUJĄ PRZEZ BASEN?
Mój syn po raz kolejny zachorował – skarży się czytelniczka Rzeczy. – A zaczął chorować przez lekcje wychowania fizycznego na krytym basenie. Jej zdaniem warunki panujące w Wodniku są bulwersujące.
[wiecej]

DO SERCA PRZYTUL PSA…
Krotoszyńskie schronisko dla bezdomnych zwierząt jest przepełnione. Opiekujący się psami Artur Luźny obawia się nadchodzącej zimy. – Są nam potrzebne stare ubrania, koce, jedzenie – wymienia. Dodatkowe obciążenie stanowi zadłużenie placówki, sięgające 1200 złotych.
[wiecej]

KRÓTKO, ALE RZECZOWO!
Na pytania Rzeczy odpowiada Renata Zych – Kordus z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.
[wiecej]

PRZYZNANO STYPENDIA SOCJALNE
Trzech uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz trzech studentów z powiatu krotoszyńskiego otrzyma w tym roku szkolnym stypendia z Urzędu Marszałkowskiego.
[wiecej]

PRZENIEŚĆ AUTO NA RĘKACH
Polskie drogi należą do najgorszych w Europie. Każdy kierowca ze znaczkiem PL czas niezawodności zawieszenia podwozia auta musi podzielić przez dwa. I to może się okazać prognozą optymistyczną.
[wiecej]

WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ…
Ubiegłotygodniowy występ Majki Jeżowskiej, piosenkarki kochanej przez dzieci od kilkunastu przynajmniej już lat, był wielką atrakcją dla całej rzeszy przedszkolaków i uczniów krotoszyńskich podstawówek.
[wiecej]

ANDRZEJKI MALUCHÓW
W zeszły wtorek dzieci z Nowej Wsi uczestniczyły w zabawie andrzejkowej, która odbyła się w miejscowym przedszkolu.
[wiecej]

UCHWYCIĆ PRZEMIJAJĄCE CHWILE…
Dokument codzienności to tytuł wystawy fotograficznej Marcina Pawlika. – Na swoich obrazach chciałem przedstawić czas zatrzymany w danej chwili i miejscu. To fragment otaczającej nas rzeczywistości zatrzymanej w kadrze aparatu – mówi krotoszyński artysta fotografik.
[wiecej]

ROZCHULA CIĘ ROZHULA!!!
Krotoszyński pub Rozchulantyna wkracza w nową erę. Lokal będzie dwukrotnie większy. W dobudowanej części będą odbywać się koncerty, w starej w spokoju wypijemy browarka. Właściciel chce ściągnąć klientów poprzez rozszerzoną ofertę muzyczną.
[wiecej]

HARCERSKIE ŚWIĘTO
Co roku w grudniu krotoszyński hufiec ZHP obchodzi swoje święto, związane z rocznicą powstania pierwszej drużyny harcerskiej w Krotoszynie oraz wybuchu Powstania Wielkopolskiego w 1918 r., którego uczestnicy są jego patronem.
[wiecej]

KOPALI SAMORZĄDOWCY
W sali OSiR przy ul. Młyńskiej rozegrano 4 grudnia turniej halowej piłki nożnej samorządowców. Najlepszymi okazali się koźminianie.
[wiecej]

PUKNIJ SIĘ PAN!
Szanowni Państwo! Oddajemy Wam pod ocenę gust i poczucie humoru autorów kalendarza na 2005 rok, który niechybnie zawiśnie na wielu ścianach wielu domów, albowiem darmo jest wręczany. Dzieło to otrzymują szczęśliwcy, którzy ubezpieczyli się w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, czyli w popularnym KRUS-ie. Podobno szczęśliwcy, bo małą płacą składkę. Ciekawe jednak, czy równie będą radośni w momencie pobierania świadczeń.
[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w tym, że nic nie wróci życia dwojgu nastolatkom. Nic nie wyciszy bólu ich bliskich. Poniekąd zawiniliśmy wszyscy - wszyscy dorośli.
[wiecej]

KRYMINAŁKI
Okradł nauczycieli; kradzieże komputerów; wyrwał portfel; ulotniło się audi za 30 patoli; koła do mercedesa w cenie.
[wiecej]

DONOSICIEL KULTURALNY

[wiecej]

TELEGRAF

[wiecej]

HOROSKOP

[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]

SPRAWDŹ CENY SKUPU!

Ceny kg żywca wieprzowego z podatkiem VAT (5 proc.) z 6 grudnia:
[wiecej]