Dziś: Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


UWAGA, UWAGA, UWAGA!


UMIESZ RYSOWAĆ? MASZ NIEZŁE POMYSŁY? JEŚLI TAK, TO CZEKAMY NA CIEBIE! CHCEMY NAWIĄZAĆ KONTAKT Z LUDŹMI, KTÓRZY SWOIMI ILUSTRACJAMI I ZABAWNYMI KOMIKSAMI ZECHCĄ UBARWIĆ SZARE STRONY RZECZY MŁODYCH. ZAINTERESOWANY? ZAPRASZAMY DO REDAKCJI RZECZY KROTOSZYŃSKIEJ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ. 9.00 DO 16.00.

***


CZYTAJ RZECZ MŁODYCH!!!

DZIŚ NAJNOWSZY NUMER RZECZY MŁODYCHMULTIMEDIA, TECHNIKA, NOWOŚCI.

JUŻ ZA DWA TYGODNIE DO NABYCIA W SKLEPACH KOLEJNE WYDANIE, TYM RAZEM O ŻYCIU MAŁOMIASTECZKOWEJ MŁODZIEŻY – RZECZ MŁODYCH. NASZE ŚMIECI. PRZECZYTAJ KONIECZNIE!!!

(RED.)


REKLAMA

 
NIE NA BRUK!
Prawo chroni eksmitowanych, większość z nich zamieszka w lokalach socjalnych. Nie wolno bać się sądu – pociesza przerażonych lokatorów Zygmunt Witczak, prowadzący w PGKiM sprawy mieszkaniowe.
[wiecej]

WIELKI SKANDAL Z DIETAMI!
Poniżej podajemy, jak wysokich diet domaga się jedenastu krotoszyńskich radnych.
[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w tym, że wielokrotnie w tym miejscu wyrażałam swój pogląd na temat diet radnych. Pogląd, który podziela większość Czytelników Rzeczy. Większość, bo koniecznie trzeba z wyłączyć niektórych wybrańców narodu, o czym za chwilę.
[wiecej]

 10 TYS. NAGRODY DLA INFORMATORA
Wprawdzie Bartniki leżą już w Dolnośląskiem, ale to zaledwie kilka kilometrów od Sulmierzyc. Do sulmierzyczan dobiegają ostatnio zza miedzy wieści wysoce niepokojące. W Bartnikach prawdopodobnie grasuje podpalacz.
[wiecej]

WICEMARSZAŁEK WESPRZE SZPITAL?
Kazimierz Kościelny, wicemarszałek województwa wielkopolskiego, odwiedził w zeszły wtorek krotoszyński szpital i stację dializ. Obejrzał wszystkie obiekty, a potem odpowiadał na pytania dziennikarzy lokalnych mediów.
[wiecej]

DOKTOR PAWLAK IDZIE NA SWOJE
Czy Andrzej Pawlak jest człowiekiem konfliktowym? Pod koniec grudnia ubiegłego roku lekarz ten rozstał się z przychodnią KOLmed.. To już drugi kobyliński ośrodek zdrowia, z którym nie potrafił nawiązać dłuższej współpracy.
[wiecej]

POLNA POZOSTANIE POLNĄ
Na ulicy Polnej w Kobylinie mieszka tylko siedem rodzin. Czy to z powodu małej siły przebicia mieszkańcy bezskutecznie od kilkudziesięciu już lat zabiegają w urzędzie o położenie twardej nawierzchni na drodze?
[wiecej]

PODSUMOWUJEMY ROK 2004 – TO BYŁO DOBRE I BUDUJĄCE!
Nie sposób na jednej stronie wymienić wszystkich dobrych i budujących zjawisk i zdarzeń, o których Rzecz donosiła w ubiegłym roku. Z konieczności więc liczne trzeba było pominąć – ich sprawców prosimy o wybaczenie. Wszakże pominąć nie znaczy – nie docenić.
[wiecej]

OKRADLI NASZYCH SIATKARZY
Bardzo niemile wspominać będą nasi siatkarze sobotni wyjazd do Gostynia. Nie dosyć, że przegrali mecz decydujący o mistrzostwie, to w trakcie jego trwania zostali okradzeni.
[wiecej]

PARTYŃSKI ZOSTAJE
Przez ponad tydzień w niepewności trzymał zarząd i kibiców trener koźmińskiej drużyny piłkarskiej – Leszek Partyński. Przypomnijmy: 8 stycznia w internecie pojawiła się informacja, że został trenerem trzecioligowego Lecha II.
[wiecej]

KONCERT W KINOVEJ – PIZZA NA OSTRO
Czy się to komuś podoba, czy nie, rock w historii muzyki jest tak samo ważnym elementem, jak dzieła symfoniczne, jazz, gospel czy też wiekopomne arie i wokalizy operowe. Stąd największe światowe długowłose grupy wchodzą na karty artystycznych annałów tak samo, jak Bach, Strauss, Penderecki czy Amstrong. Co więcej – już na tych kartach pozostaną: i Beatlesi, i Led Zeppelin, i Rolling Stonesi; jak też Black Sabbath, Metallica, Queen, The Doors, Deep Purple czy ACDC… Jeszcze wielu prawdziwych klasyków można by tu wymienić, ale nie o to chodzi.
[wiecej]

GRZEGORZ BUCZKOWSKI – NASZ KSIĄDZ
13 stycznia setki ludzi, których prowadził, setki ludzi, z którymi rozmawiał, przyjaciele, parafianie, rodzina, odprowadzili w ostatnią drogę ks. Grzegorza Buczkowskiego. Wielu z baszkowian może nawet nie wiedziało, jak miał na imię. Mówiło się o nim: Nasz ksiądz.
[wiecej]

RZECZ MŁODYCH! – NETONAŁOGOWCY
Internetoholizm stał się we współczesnym świecie poważnym zagrożeniem, traktowany jest na równi z takimi używkami, jak alkohol, narkotyki i papierosy. Internet powoli, lecz skutecznie, wdziera się w nasze życie.
[wiecej]

KRÓTKO, ALE RZECZOWO!
Na pytania Rzeczy odpowiada Hanna Kępa, wiceprezes Krotoszyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
[wiecej]

DO GÓRY NOGAMI – ABONAMENT DLA KOKOTY
Co może być publiczne? Dom i telewizja. Ale korzystając z usług obydwu tych instytucji trzeba im wpłacić kasę. A przecież naprawdę publiczna jest tylko rzecz dostępna każdemu obywatelowi. Tymczasem domy publiczne wcale nie są dla każdego; nie tylko ze względu na światopogląd klienta albo jego poczucie przyzwoitości. Z usług zatrudnionych w nich pań nie korzysta, na przykład, większość emerytów i rencistów. I to nie tylko z obawy, czy nie nawali im konieczny do tego narząd. I nie tylko z powodu zagrożenia, że nawet gdy nie odmówi on posłuszeństwa – to w trakcie seansu może stanąć także inna część ciała, mianowicie serce.
[wiecej]

KRYMINAŁKI
Okradł PKP, włamał się do ciężarówki, ukradł przęsła za 10 tysięcy, wandal na Leśnej, znowu okradli bar w Sulmierzycach.
[wiecej]

DONOSICIEL KULTURALNY

[wiecej]

TELEGRAF

[wiecej]

HOROSKOP

[wiecej]

SPRAWDŹ CENY SKUPU!

Ceny kg żywca wieprzowego z podatkiem VAT (5 proc.) z 17 stycznia:
[wiecej]