Dziś: | Wydanie z 9 marca 2005 Aktualny nr:

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


CZYTAJ


RZECZ MŁODYCH!!!

***


JUŻ

ZA TYDZIEŃ

KOLEJNE WYDANIE


RZECZY MŁODYCH!!!

***


NAPISZ DO NAS!!!


RZECZMLODYCH@RZECZKROTOSZYNSKA.PL


REKLAMA

 
20 TYSIĘCY POSZŁO Z DYMEM
W prowizorycznej wiacie należącej do PKP spłonęło 20 kontenerów! Wszystko w wyniku nieostrożności jednego z pracowników.
[wiecej]

HANDLOWALI DRAGAMI I WPADLI
Dwaj mieszkańcy gminy Rozdrażew zostali zatrzymani przez policję za sprzedaż narkotyków. Dilerką zajmowali się na dyskotekach w Ostrowie i Kaliszu, narkotyki rozprowadzili również w miejscu swojego zamieszkania.
[wiecej]

MOGĘ Z GŁODU UMRZEĆ...
Szanowna Redakcjo, znalazłam się w tragicznym położeniu, nawet mogę z głodu umrzećPotrzebuję pomocy! – tymi słowami zaczyna się list siedemdziesięcioczteroletniej Jadwigi Kaczor, przysłany w zeszłym tygodniu do redakcji. Od kilkunastu lat kobieta żyje w bardzo skromnych warunkach. Zima jest dla niej okresem szczególnie trudnym.
[wiecej]

POZAMYKALI SZKOŁY!
Na kilka dni zamknięto szkołę podstawową i gimnazjum w Zdunach, w wielu placówkach oświatowych blisko połowa uczniów nie przyszła na zajęcia. To efekt grypy, która dotknęła mieszkańców powiatu krotoszyńskiego.
[wiecej]

KRÓTKO, ALE RZECZOWO!
Na pytania Rzeczy odpowiada Andrzej Rolle – powiatowy inspektor sanitarny.
[wiecej]

SKARBÓWKA FUNDUJE GÓRALA!
W najbliższą sobotę (12 marca) szeroko otworzy swe podwoje krotoszyński Urząd Skarbowy w parku Wojska Polskiego.
[wiecej]

NIEBIESKO DLA DZIECI
W miniony czwartek w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie odbyło się spotkanie w sprawie stworzenia tzw. niebieskiego pokoju – pomieszczenia przystosowanego do przesłuchiwania dzieci.
[wiecej]

NIEWIELE POTRZEBA DO SZCZĘŚCIA...
Zadbane mieszkanie w baszkowskich blokach, kiedyś spółdzielczych, ale spółdzielnia upadła. Mieszkańcy wykupili lokale i teraz żyją na swoim. Rodzina wielopokoleniowa. Od maleńkich dzieciaków po główną aktorkę tego tekstu.
[wiecej]

INDEKSY DLA NAJLEPSZYCH MIĘŚNIAKÓW
Przez trzy dni (28 lutego do 2 marca) krotoszyński Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 był gospodarzem jubileuszowego, XXV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Zakresu Technologii Mięsa. Zakończył się on wielkim sukcesem krotoszynian.
[wiecej]

KROTOSZ PODZIELIŁ SIĘ SALĄ
Krotoszyński Warsztat Terapii Zajęciowej kilka dni temu zyskał nową salę do ćwiczeń. Stało się tak dzięki nawiązaniu ścisłej współpracy z klubem sportowym Krotosz.
[wiecej]

SUKCESY MARCINA
Mimo młodego wieku utalentowany krotoszyński biegacz Marcin Kowalski ma już na swoim koncie sporo sukcesów. W ostatnich dniach dołączył do nich następne.
[wiecej]

DWA OBLICZA ASTRY, CZYLI – AWANS NIE DLA NAS
W miniony weekend odbył się w Gostyniu drugi i zarazem ostatni turniej barażowy siatkarskiej wielkopolskiej III ligi seniorów. W klasyfikacji ogólnej Astra utrzymała trzecie miejsce, ale to za mało na awans do następnego etapu walki o II ligę.
[wiecej]

ŚWICĘ PO RĘKACH CAŁUJĄ?
Dlaczego spółdzielnia chce od mieszkańców kupę kasy na termorenowację budynków, skoro zakład ciepłowniczy wyrównuje sobie straty poprzez podnoszenie kosztów ogrzewania? – zapytał nas mieszkaniec osiedla Dąbrowskiego w Krotoszynie. Prezes Zakładu Energetyki Cieplnej Zdzisław Zielonka wyjaśnia, że straty w rurach sieci ciepłowniczej wynoszą od 8 do 9,5 procent. – To znacznie poniżej średniej, która w polskich przedsiębiorstwach ciepłowniczych wynosi 12 procent – zapewnia.
[wiecej]

DO GÓRY NOGAMI – ROZWOLNIENIE NA ŻYCZENIE
Wyobraźcie sobie Państwo taką sytuację: głodni zwiedzacie egzotyczne miasto, gdzieś daleko, w tropikach. Jest tu jedna jedyna restauracja, a czas już na obiad. Więc wchodzicie do niej… a tu do wyboru tylko dwie potrawy!
[wiecej]

W CZYM RZECZ?
Rzecz w tym, że chociaż minęło 65 lat od dnia, w którym towarzysz Stalin wydał wyrok śmierci na polskich jeńców, tamta zbrodnia pozostaje nie do końca wyjaśniona.
[wiecej]

KRYMINAŁKI
18 lutego mieszkaniec Świnkowa kupił na aukcji internetowej telefon komórkowy wart 605 zł. Kwotę tę przelał na wskazane konto. Do tej pory nie otrzymał do sprzedawcy ani telefonu, ani zwrotu pieniędzy.
[wiecej]

DONOSICIEL KULTURALNY

[wiecej]

TELEGRAF

[wiecej]

HOROSKOP

[wiecej]

OŻEŃ SIĘ Z RZECZĄ!
Spędzasz wieczory samotnie przy telewizorze i czasami masz ochotę upić się lub zwariować z rozpaczy? Nie rób tego! Z nami znajdziesz tę jedyną, tego jedynego. Nikt ze znajomych się nie dowie, że szukasz dziewczyny, chłopaka, żony lub męża.
[wiecej]

SPRAWDŹ CENY SKUPU!

Ceny kg żywca wieprzowego z podatkiem VAT (5 procent) z 7 marca:
[wiecej]