Dziś: | Wydanie z 7 czerwca 2005 Aktualny nr: 535

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Dziś relacja z

Dni Koźmina i festiwalu w Jarocinie!
REKLAMA 
Śmierć likwidatora
- Zlikwidował Gminną Spółdzielnię, a potem siebie - mówi jeden z rozdrażewian na temat śmierci Mariana Sz., także mieszkańca Rozdrażewa. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, iż martwego mężczyznę odnalazł na terenie jego posesji syn. Miało to miejsce w niedzielne przedpołudnie, 29 maja. Marian Sz. odebrał sobie życie poprzez powieszenie.


[wiecej]

Wytwórnia smrodu i toksyn?
Krotoszyńska firma Gembiak & Mikstacki chce w najbliższych dniach uruchomićwytwórnię mas bitumicznych. Nie wszystkim się to podoba: – Jak można dopuścić, żeby w centrum osiedla mieszkalnego powstała wytwórnia smrodu i substancji toksycznych?– czytamy w proteście, który podpisało ponad 30 osób.
[wiecej]

Wodnik - zasady do wyboru
Pomóżcie! Kryta pływalnia chce dla nas wprowadzić opłaty - alarmują niepełnosprawni. - Nie zrobimynic bez ich aprobaty. Albo pozostanie tak jak dotąd, albo za symboliczną odpłatnością ta grupa będzie mogła korzystać z „Wodnika” przez cały dzień - odpowiada dyrektor obiektu, Jacek Cierniewski.
[wiecej]

Oszukali rolników

[wiecej]

Szukamy Powiatowego Króla Ortografii!

[wiecej]

Rodzinny festyn w parku

[wiecej]

Wyróżnili przyjaciół i zasłużonych
W sobotę, podczas Dni Koźmina, odbyła się uroczysta sesja tamtejszej Rady Miejskiej. Wręczono na niej akty nadania honorowego obywatelstwa Koźmina oraz medale Zasłużony dla Ziemi Koźmińskiej.
[wiecej]

In-Grid jest nasza!!!
– Lubię zamieszanie na moich koncertach – powiedziała Włoszka In-Grid, zwracając się do koźmińskiej publiczności. Występ tej europejskiej gwiazdy muzyki tanecznej był iście królewskim zakończeniem Dni Koźmina Wlkp.
[wiecej]

Do sześciu razy sztuka?
1 czerwca Astra po raz piąty w swojej historii wystąpiła w finale okręgowym piłkarskiego Pucharu Polski. Mimo że była gospodarzem, po raz piąty przegrała. Tym razem dopiero w rzutach karnych lepsza okazała się Jarota.
[wiecej]

Mistrzostwo na piaskowym boisku
Paweł Gajowczyk i Dominik Lewandowski zdobyli mistrzostwo Wielkopolski w siatkówce plażowej w kategorii młodzików.
[wiecej]

Gnuśny, niespecjalnie towarzyski
Rozmowa z Lechem Janerką, kompozytorem i muzykiem.
[wiecej]

Do góry nogami - Radość o poranku

[wiecej]

W czym rzecz?

[wiecej]