Dziś: | Wydanie z 26 lipca 2005 Aktualny nr: 542

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Rzecz Krotoszyńska - zapraszamy do przeczytania.


REKLAMA 
Kobiecy pocałunek z języczkiem
Nigdy nie posuwała się z drugą kobietą dalej, niż do namiętnego pocałunku. Dlaczego to robiła? Jak mówi, najpierw z ciekawości, a potem dla zabawy. Często w ten sposób bawiła się kosztem mężczyzn. Jednak tak naprawdę kobiety nigdy seksualnie jej nie pociągały.
[wiecej]

Uratowali niedoszłego samobójcę
Marcin Mańkowski oraz Michał Skupin, funkcjonariusze kobylińskiego posterunku policji najprawdopodobniej uratowali życie niedoszłemu samobójcy.
[wiecej]

Gotowi do Sejmu? Start!
Czy Krotoszyn wreszcie doczeka się swojego przedstawiciela w Parlamencie?Znamy nazwiska osób, które będą kandydować do Sejmu RP w najbliższych wyborach. Są to Maciej Orzechowski i Ewa Korzeniewska z Platformy Obywatelskiej, Hieronim Marszałek z PSL i Tadeusz Polowczyk z SLD.
[wiecej]

Susza! Będą mniejsze zbiory
Małe żniwa już za nami, wielkimi krokami zbliżają się te duże. - To kwestia kilku dni. Jeśli tyko poprawi się pogoda zaczynamy - mówią rolnicy.
[wiecej]

Spór o kawałek gruntu
- Wykupił parę lat temu działkę od gminy, a użytkowany przez moje wujostwo. Siedział cicho i czekał na ich śmierć, żeby przejąć ten skrawek gruntu, który mu pasuje do całości jego posesji - uważa mieszkanka Zdun Zofia Żyto. Od kilku lat kobieta próbuje odzyskać kawałek ziemi. Sąsiad twierdzi, że nabył go zgodnie z prawem.
[wiecej]

Co z chorymi kasztanami w Baszkowie?
Szkodnik opanował drzewa kasztanowca w baszkowskim parku. Dyrekcja Domu Pomocy Społecznej stara się go zwalczać, ale na próżno. Ochrona środowiska nie ma zaś pieniędzy na leczenie obumierających drzew.
[wiecej]

Finaliści Idola w Krotoszynie
Dwójka finalistów ostatniej edycji programu Idol: Dominika Pawłowska i Piotr Lato w miniony piątek przyjechała do naszego miasta. W studiu Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury nagrywała ona spot reklamowy swojego nowego przedsięwzięcia.
[wiecej]

Awanse dla stróżów prawa
W czwartkowe przedpołudnie w krotoszyńskiej Komendzie Powiatowej Policji wyróżniającym się stróżom prawa wręczono awanse oraz odznaczenia.
[wiecej]

Szukasz pracy? Oni Ci to ułatwią!
Już ponad pół roku w krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej działa Gminne Centrum Informacji. Instytucja ta została powołana, aby pomagać bezrobotnym w poszukiwaniu pracy. Do chwili obecnej z pomocy tej placówki skorzystało kilkadziesiąt osób.
[wiecej]

Rivendell w PRL
Nowy wystrój Środowiskowego Klubu Osiedlowego Rivendell nawiązuje do czasów Realnego Socjalizmu. Trochę to dziwne zważywszy na fakt że klubowiczami są ludzie młodzi, tamtych czasów nie pamiętający. Czy aby na pewno?
[wiecej]

W czym rzecz ?

[wiecej]