Dziś: | Wydanie z 27 września 2005 Aktualny nr: 551

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Rzecz Krotoszyńska - zapraszamy do przeczytania.


 
Wyniki wyborów parlamentarnych w powiecie krotoszyńskim

[wiecej]

Dostał najwięcej głosów

[wiecej]

Kulisy śmiertelnego wypadku - Drugiego samochodu nie było
Znamy już opinię biegłego na temat tragedii, jaka miała miejsce 24 lipca w Koźminie Wlkp. Wyklucza ona domysły koźminian, jakoby młody mężczyzna, który tego dnia zginął przejechany przez skodę fabię, został najpierw potrącony przez inny samochód.
[wiecej]

Wystarczy mieć układy?
Wyniki naszej sondy nie pozostawiają złudzeń – krotoszynianie nie wierzą, że pracę w sferze budżetowej można w ich mieście dostać, jeśli nie ma się tak zwanych znajomości.
[wiecej]

Kim był wisielec z lasu?
Policja próbuje ustalić tożsamość wisielca znalezionego w lesie przy drodze krajowej Kobylin – Smolice. W tym celu stworzono rysopis mężczyzny.
[wiecej]

Pietrowski zostaje
Na ostatniej sesji Rady Miejskiej rajcy nie przyjęli uchwały o wygaśnięciu mandatu radnego Michała Pietrowskiego. Projekt dokumentu stwierdzał, że radny naruszył artykuł ustawy o samorządzie gminnym.
[wiecej]

Ciepłownia ma problemy
Należący do gminy Krotoszyn Zakład Energetyki Cieplnej ma kłopoty finansowe. Zarząd spółki zwrócił się więc do Rady Miejskiej o dokapitalizowanie jej kwotą 300 tys. zł. Według kilku radnych firma powinna radzić sobie sama, szukając oszczędności u siebie.
[wiecej]

Rondo w przyszłym roku
Tak potrzebne przy wyjeździe z Krotoszyna w stronę Ostrowa Wlkp. rondo będzie, ale nie tej jesieni. Teraz trwa przebudowa pobliskiego skrzyżowania i budowa ulicy Ceglarskiej.
[wiecej]

Plakatowa demokracja
Tak wielkiej plakatowej kampanii wyborczej na terenie naszego powiatu jeszcze nie było. Wystarczyło przyjrzeć się lampom, murom, słupom ogłoszeniowym, budynkom, znakom drogowym. – Ano, demokracja u nas rozkwita! – taki komentarz usłyszeliśmy od jednego z Czytelników.
[wiecej]

Astra wywalczyła remis
Drugi z rzędu mecz Astry zakończył się bezbramkowym remisem. Tym razem jednak wynik ten uznać można za cenny.
[wiecej]

Piast wygrywa!
Kolejną wygraną odniósł w tym sezonie Piast. Zwycięstwo wywołało dużą radość wsród kibiców.
[wiecej]

DO GÓRY NOGAMI - Cudowny lek

[wiecej]

W czym rzecz ?

[wiecej]