Dziś: | Wydanie z 4 października 2005 Aktualny nr: 552

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Rzecz Krotoszyńska - zapraszamy do przeczytania.Dziś dodatek - Rzecz Budowlana.


REKLAMA 
BMW jechało za szybko!
Kierowcy BMW, winnemu spowodowania w Boże Ciało tragicznego wypadku na Raszkowskiej w Krotoszynie, policja nie przedstawiła zarzutu. Mężczyzna ten przebywa za granicą i nie wiadomo, kiedy wróci. Współodpowiedzialność za zderzenie pojazdów ponosi zdaniem biegłego także kierowca forda escorta.
[wiecej]

Śrutem w głowę
Kto strzelał na krotoszyńskim targowisku? Znana jest ofiara, ale do tej pory nie wiadomo, kim był sprawca.
[wiecej]

Astra namieszała?
W piątek na krotoszyńskim targowisku doszło do zamieszania związanego z pobieraniem opłat targowych. Stoją za nim Urząd Miejski i klub sportowy Astra.
[wiecej]

Do parku z latarką
Trudno nie zgodzić się z opinią, że koźmiński park jest wspaniałą wizytówką, nie tylko miasta Maćka Borkowica, ale całego powiatu. Zadbany drzewostan, schludne alejki, niebanalna fontanna. Niestety, miejsce to posiada poważny mankament. Można go doświadczyć po zapadnięciu zmroku.
[wiecej]

Roszady w Radzie
Zmiany personalne w Radzie Miejskiej. Ślubowała nowa radna – Ewa Kargol-Stybaniewicz, nowym wiceprzewodniczącym Rady został Karol Mazurek, a na szefa komisji gospodarczej wybrano Daniela Kulawskiego.
[wiecej]

Marzenia o chodniku
Koźmińska – jedna z dłuższych ulic w Rozdrażewie. Natężenie ruchu samochodowego jest na niej duże. Z racji tego, że prowadzi ona na obrzeża miejscowości, jazda zmotoryzowanych z nadmierną prędkością nie jest tu niczym nadzwyczajnym.
[wiecej]

Kozłowski nie będzie posłem
W minionej kadencji w sejmowych ławach zasiadał cieszkowianin Piotr Kozłowski, reprezentant partii Andrzeja Leppera. Tym razem, choć kandydował, nie uzyskał wymaganego poparcia. Jedynym posłem Samoobrony z okręgu wrocławskiego będzie producent rolny, oleśniczanin Jerzy Żyszkiewicz.
[wiecej]

Ciesz się, pacjencie!
To, co przez kilkanaście lat było w sferze marzeń pacjentów i personelu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, do końca bieżącego roku stanie się faktem. Krotoszyński szpital będzie dysponował kompletem najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych – tomografem komputerowym, echokardiografem, wideoendoskopem i rentgenem.
[wiecej]

Polbruk na Raszkowskiej
Od kilku dni trwa remont chodnika na ul. Raszkowskiej w Krotoszynie. Stara nawierzchnia zostanie zastąpiona kostką polbrukową.
[wiecej]

Powiew Kazimierza na deskach Przedwiośnia
W niedzielny wieczór w Krotoszynie gościliśmy grający muzykę żydowską zespół Kroke. Mimo że w Polsce grupa wciąż nie jest tak popularna, jakby na to zasługiwała, okazało się, że jego międzynarodowa sława dotarła i do Krotoszyna, bowiem do kina Przedwiośnie przybyła zaskakująco duża liczba słuchaczy.
[wiecej]

Życiowy sukces Ani Dąbrowskiej
24 września w Gdańsku rozegrano półfinał pierwszego ogólnopolskiego turnieju klasyfikacyjnego młodziczek i młodzików w tenisie stołowym. Życiowy sukces odniosła w nim Anna Dšbrowska z PUKS Wojciech Kobierno, zajmując piąte miejsce.
[wiecej]

Derby dla Orła
Trzecie i zarazem ostatnie w tej rundzie piłkarskiej IV ligi derby powiatu zakończyły się zwycięstwem Białego Orła. Koźminianie pokonali w Krotoszynie Astrę 1:0.
[wiecej]

Do góry nogami - Bliski poselskiego orgazmu

[wiecej]

W czym rzecz ?

[wiecej]