Dziś: | Wydanie z 18 października 2005 Aktualny nr: 554

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Rzecz Krotoszyńska - zapraszamy do przeczytania.


REKLAMA 
Zboczeniec z ptakiem w garści
Okryty tylko płaszczem nagi mężczyzna, który nagle staje przed samotnymi kobietami i obnaża się. Taki jest stereotyp ekshibicjonisty. Zdaniem psychologów ekshibicjonizm dotyczy jednak zarówno mężczyzn, jak i kobiet.
[wiecej]

Nowe supermarkety w centrum Krotoszyna?
W pobliżu jedynego krotoszyńskiego ronda stanie sklep o powierzchni sprzedażnej 500 metrów kwadratowych. Krążą pogłoski, że do budowy supermarketu na placu przy ul. Benickiej przymierza się duża sieć handlowa.
[wiecej]

Tajemnicze zniknięcie mieszkańca Koźmina - Zapadł się pod ziemię
Od kilku tygodni policja poszukuje zaginionego Krzysztofa Gościniaka z Koźmina Wlkp. W mieście huczy od plotek na temat tajemniczych okoliczności jego zniknięcia. Ojciec poszukiwanego obawia się najgorszego.
[wiecej]

Spółdzielnię oddać za darmo?
Na wsi gadają, że były prezes RSP, jeszcze z czasów PRL-u, kupił likwidowaną spółdzielnię. Ale w Baszkowie nie takie już plotki krążyły. Po sprawdzeniu pogłoski okazało się, że aż tak daleko od prawdy to ona nie leży.
[wiecej]

Kradną na oczach sokistów
Od dłuższego czasu z wagonów towarowych stojących na krotoszyńskim dworcu giną części - klocki hamulcowe, zawory powietrzne, złącza. Tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy stacja PKP w Krotoszynie stała się biedniejsza o 32 części łączące wagony i 60 zaworów powietrznych (cena jednego wynosi 3 tys. 500 zł), które zapewne zostały sprzedane w skupie złomu. Tymczasem Regionalna Komenda Straży Ochrony Kolei w Poznaniu nie widzi - albo nie chce widzieć - problemu.
[wiecej]

Fiskus się buduje

[wiecej]

Szkoła ocalała!
Sobotni poranek. Gęsta mgła. Kilku przechodzących obok szkoły podstawowej mieszkańców wsi zauważa dym. Ni to dym, ni to mgła – trudno osądzić. Jednak decydują się zawiadomić straż pożarną. Całe szczęście!
[wiecej]

Pilawa zagraża życiu
Hala Pilawa została zamknięta, bo zagrażała zdrowiu i życiu osób w niej przebywających! Powiatowa Stacja Sanitarna w Krotoszynie zabroniła korzystania z obiektu do czasu gruntownego remontu.
[wiecej]

Dwie nowe emki
Pierwszy autobus najnowszej generacji z nowej linii produkcyjnej fabryki w Solcu Kujawskim trafi do Krotoszyna!
[wiecej]

Krótko, ale rzeczowo!
Rozmowa z Pawłem Hadrychem, nauczycielem historii w LO im. H. Kołłątaja, laureatem rozstrzygniętego właśnie konkursu Muzeum Powstania Warszawskiego i Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli.
[wiecej]

Ustaw światła! Nie oślepiaj!

[wiecej]

Z wiarą i światłem
Od 21 do 23 października potrwa w internacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie sesja formacyjna wspólnot Wiara i Światło Regionu św. Wojciecha (teren diecezji kaliskie i gnieźnieńskiej). Temat konferencji: Moje miejsce we wspólnocie.
[wiecej]

DO GÓRY NOGAMI - Gdzie jest kupa blondynki

[wiecej]

W czym rzecz ?

[wiecej]