Dziś: | Wydanie z 22 listopada 2005 Aktualny nr: 559

   ogłoszenia drobne |  fotodekoracje | a ludzie mówią[ napisz do nas ]  
 


Rzecz Krotoszyńska - zapraszamy do przeczytania.


REKLAMA

 
Dawaj kasę, bo cię zabiję!
Napadnięty mężczyzna został zastraszony nożem, grożono mu, że jeśli nie odda pieniędzy, zostanie zabity. Tej nocy łupem napastnika padło siedem tysięcy złotych.
[wiecej]

Onanizował się na oczach dzieci
81–letni staruszek onanizował się na oczach pięciu nieletnich dziewczynek. Do zajścia doszło 12 listopada o godz. 16.00 na ul Sportowej w Krotoszynie, w pobliżu pomostu i placu, na którym młodzież uczy się jeździć na deskorolce.
[wiecej]

Gmina zapłaciła za wybite oko
Bronisławowi Drukarczykowi, mieszkańcowi Koźmina Wlkp., gmina wypłaciła w październiku 30 tysięcy złotych odszkodowania. W wyniku wybuchu petardy na Starym Rynku w noc sylwestrową 1999 r. mężczyzna stracił oko.
[wiecej]

Otwórzcie oczy!
Nie ma podziału na twarde i miękkie narkotyki – wszystkie uzależniają! – zdementowała obiegową opinię specjalistka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu na spotkaniu z krotoszyńskimi nauczycielami. Nadkomisarz Małgorzata Biskup mówiła też o zgubnych skutkach używania sterydów anabolicznych i niebezpiecznych sektach.
[wiecej]

Blok bez drzwi
Nie moje, to nie muszę dbać. Niech sobie dba gmina – z takiego założenia wychodzą niektórzy najemcy mieszkań komunalnych, a skutki finansowe tego myślenia ponosimy wszyscy.
[wiecej]

Od lat walczy o odszkodowanie
Jestem odsyłany od Iwana do pogana – skarży się na krotoszyńskich urzędników Józef Kaczmarek z Krotoszyna. Od ponad sześciu lat walczy o odszkodowanie za wywłaszczenie z nieruchomości.
[wiecej]

Skarbie, ja już nie mam siły
Krystyna jest po sześćdziesiątce. Ponad połowa jej życia to jedna wielka udręka. W chwili zamążpójścia nieświadomie weszła w rolę żony alkoholika.
[wiecej]

Kołłątajowcy wśród najlepszych - Brawa za nową maturę!
Gratulacje dla krotoszyńskiego LO im. H. Kołłątaja! Nowa matura wypadła tam na tyle dobrze, że szkoła zajęła 32 pozycję w całym województwie.
[wiecej]

Po tragedii oświetlą
Najpóźniej w ciągu czterech miesięcy przy na ul. Pleszewskiej, przy wylocie z Koźmina, pojawią się lampy. Jarosław Ratajczak, zastępca burmistrza miasta, przyznaje, że decyzję o inwestycji podjęto po śmiertelnym wypadku, do którego doszło w lipcu bieżącego roku.
[wiecej]

Nie poszedł do szuflady
Krotoszynianka Renata Patalas jest autorką wydanego niedawno w postaci książkowej, pierwszego w Polsce programu gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla uczniów najmłodszych klas szkoły podstawowej.
[wiecej]

Tankowanie do wyboru

[wiecej]

Do góry nogami - Paragraf 2
Czy pozbycie się niektórych, nietykalnych oligarchów różnej maści, a tym bardziej wsadzenie ich za kratki, jest niewykonalne?
[wiecej]

W czym rzecz ?
Rzecz w pociągu-autobusie. Twór ów wygląda jak autobus i chyba nim jest, ale bilety sprzedaje i porządku pilnuje... umundurowany konduktor.
[wiecej]